Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Referencje

Potwierdzeniem naszych kompetencji są między innymi pisemne referencje otrzymane od naszych klientów. Poniżej wybrane opinie naszych klientów, z podziałem na rodzaj działalności firmy w której wdrożyliśmy system.

Filtruj wg rodzaju działalności

 • Ukoronowaniem wdrożenia było uruchomienie modułu obsługi skupu zbóż przygotowanego przez programistów firmy Infortes. Ze względu na specyfikę naszej działalności przygotowany został dedykowany moduł zintegrowany z CDN XL. W związku z powyższym możemy zarekomdowac firmę Infortes, jako sprawdzonego partnera.
  Adam Sajdutka
  Współwłaściciel
 • Obsługa wielu procesów została skrócona, a ich przebieg jest monitorowany przez system ERP. Aktualnie z systemu Comarch ERP XL korzysta około 60 jednoczesnych użytkowników, wystawiając przy tym około tysiąc dokumentów dziennie. (...) Podsumowując cały proces wdrożenia nowego oprogramowania należy podkreślić wiedzę i ogromne zaangażowanie konsultantów firmy Infortes (...)
  Rafayel Asatryan
  Dyrektor Generalny
 • Po gruntownym zapoznaniu się z ofertą rynkową, wybraliśmy system CDN XL i współpracę z autoryzowanym partnerem ComArch S.A., firmą INFORTES Sp. z o.o. z Wrocławia. Nasza decyzja wynikała z zaprezentowanej dużej funkcjonalności, elastyczności oraz nowoczesności systemu, a także wykazanych kompetencji konsultantów firmy Infortes.
  Zbigniew Jaskuła
  Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych
 • Wdrożenie systemu przebiegło pomyślnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, możemy rozwijać się dalej, a system ERP nie jest już dla nas ograniczeniem. Firma Infortes świadczyła nam profesjonalne usługi na każdym etapie projektu oraz nadal świadczy w postaci opieki serwisowej nad systemem.
  Paweł Pietruszka
  Dyrektor Zarządzający
 • Nie jesteśmy łatwym partnerem, tworzymy skomplikowany zespół przedsiębiorstw (...), działamy w czterech, różniących się technologicznie obszarach wytwórczych. (...) Nie było to ani łatwe, ani natychmiastowe, ale skutek działań wart był cierpliwości i dociekliwości włożonej przez obie strony w projekt.
  JAROSŁAW SZEWCZYK
  Prokurent
 • Wdrożenie systemu Comarch ERP XL miało na celu przyspieszenie obsługi procesów biznesowych. Bardzo istotną zaletą systemu jest zintegrowany z Comarch ERP XL moduł Infortes Skup, który obsługuje kompleksowo transport, skup płodów rolnych. Jesteśmy także spokojni o zgodność naszych systemów z aktualnymi przepisami, a także mamy możliwość rozbudowy o kolejne moduły w przyszłości.
  Paweł Bruderek-Żyżun
  Wiceprezes Zarządu
 • W połowie 2008 r. po analizie ofert i prezentacjach zdecydowaliśmy się na system Comarch CDN XL, a do realizacji wdrożenia wybraliśmy firmę Infortes. Możemy polecić system CDN XL jako odpowiedni dla firm o podobnej do nas specyfice działania oraz firmę Infortes jako rzetelnego wykonawce usług wdrożeniowych.
  Ryszard Gumiński
  Dyrektor Generalny
 • Głównym założeniem przy wyborze systemu było: dostosowanie oprogramowania do aktualnych przepisów, obsługa systemowa wszystkich magazynów w firmie, spójna baza kontrahentów i towarów, zoptymalizowanie obiegu dokumentów w firmie.
  Rafał Idzik
  Prezes Zarządu
 • Podczas wdrożenia uruchomiliśmy takie moduły jak: Księgowość wraz z aplikacją e-sprawozdania, Sprzedaż, Kadry i Płace z HRM, Zamówienia, Środki Trwałe, CRM, BI, system DMS oraz typowe dla naszej branży dedykowane: Infortes Skup, Infortes Avco (...)
  Piotr Kłosin
  Członek Zarządu
 • Ważnym elementem dla nas było również usprawnienie pracy działu księgowości z wykorzystaniem schematów księgowych, a przede wszystkim na automatycznym księgowaniu dokumentów oraz na zoptymalizowaniu obiegu dokumentów.
  Józef Śliwa
  Prezes Zarządu
 • Wdrożenie systemu w tak dużej organizacji jak nasza wymagało odpowiedniego przygotowania oraz autorskiego podejścia wdrożeniowców firmy Infortes. Projekt był realizowany etapowo, a system był w wielu obszarach mocno dopasowywany do naszych wymagań. Aktualnie wykorzystujemy Comarch CDN XL w bardzo szerokim zakresie.
  Tomasz Peterman
  Dyrektor ds. Rozwoju
 • Dużym atutem systemu Comarch ERP XL jest modułowość i możliwość rozbudowy oprogramowania w kolejnych etapach. Dzięki integracji wszystkich obszarów firmy w jednym systemie usprawniliśmy to co najistotniejsze, czyli przepływ informacji oraz dostęp do dokumentów i ich obieg w firmie.
  Agata Krzesiek
 • W pierwszym etapie wdrożenia uruchomione zostały moduły sprzedaży, zamówień, obrotu magazynowego, księgowość oraz kadry i płace. Centrala firmy oraz oddział pracują teraz na wspólnej bazie danych. Polecamy firmę Infortes jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę wdrożenia oraz CDN XL jako nowoczesny system informatyczny.
  Janusz Nenycz
  Dyrektor Techniczny
 • Wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa zaczęły nam doskwierać braki w wykorzystywanym oprogramowaniu. Wdrożenie przeprowadziła firma Infortes. System Comarch CDN XL polecam wszystkim zainteresowanym nowoczesnym, sprawdzonym rozwiązaniem w każdej nowoczesnej firmie.
  Bogdan Kalinowski
  Członek Zarządu
 • Moduły Comarch CDN XL wspierające Księgowość, Kadry i Płace, Sprzedaż, CRM zostały uzupełnione przez moduły i rozszerzenia programu przygotowane przez firmę Infortes. Jednym z nich jest moduł – Infortes 4Services, który jest zintegrowany z pozostałymi modułami systemu Comarch. Wdrożenie zakończyło się sukcesem.
  Małgorzata Siebert
  Główna księgowa
 • Wdrożenie systemu pozwoliło nam na bardzo precyzyjne śledzenie kosztów produkcji, a także analizę efektywności wykorzystania naszych zasobów. Rekomendujemy system CDN XL jako narzędzie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb firmy. Polecamy firmę Infortes jako profesjonalny i doświadczony zespół wdrożeniowy.
  Jan Kowal
  Prezes Zarządu
 • Wdrożenie systemu powierzono firmie Infortes Sp. z o.o. Dzięki sprawnemu działaniu oraz doświadczeniu jej konsultantów, prace wdrożeniowe przebiegły szybko, sprawnie i efektywnie. Dzięki szerokim możliwościom oraz bogatej funkcjonalności system został dostosowany do indywidualnych potrzeb, spełniając w pełni nasze oczekiwania.
  Grzegorz Kempa
  Dyrektor ds. Sprzedaży
 • Podczas rozmów i prezentacji firma Infortes zaprezentowała bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu systemów w branży spożywczej. Dzięki implementacji zintegrowanego systemu mamy dostęp do bieżących informacji w systemie, co ma wpływ na podejmowanie kolejnych decyzji. Polecamy system Comarch CDN XL jako elastyczne narzędzie.
  Marek Duda
  Właściciel
 • Brakowało nam rozwiązania, które umożliwiało nam automatyzację prac, dostęp do wielu informacji w czasie rzeczywistym.Chcieliśmy także wprowadzić nową jakość w obsłudze poprzez narzędzia e-commerce. Wybrany system w pełni spełnia nasze oczekiwania. Oszczędza czas i podnosi wydajność świadczonych przez nas usług.
  Tadeusz Hełka-Wirth
  Prezes Zarządu
 • Podsumowując (...) widzimy wiele korzyści takich jak: szybsza obsługa operacji skupu płodów rolnych przy pomocy dedykowanej aplikacji, całkowite zautomatyzowanie obsługi dokumentów depozytowych, szybkie sporządzanie analiz kosztowych oraz przychodowych (...).
  Paweł Kręc
  Prezes Zarządu
 • Zorientowanie na klienta oraz solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, pozwoliło na szybkie i efektywne zrealizowanie projektu. Wysoki poziom świadczonych, pozwla stwierdzic, że Infortes jest specjalista w swojej dziedzinie.
  Witold Jacaszek
  Prezes Zarządu
 • Do głównych korzyści z wdrożenia systemu możemy zaliczyć podniesienie efektywności pracy naszych pracowników. Dzięki lepszemu planowaniu zasobów możemy ograniczyć koszty magazynowania surowców i wyrobów gotowych. Rekomendujemy firmę Infortes i jej zielonogórski oddział jako profesjonalnie działającego partnera.
  Mariusz Bidol
  Kierownik marketingu i sprzedaży
 • Rynek ERP jest bogaty i ofert tego typu systemów jest wiele. Zależało nam by wybrany system był przyszłościowy, by można było go wdrażać etapowo oraz docelowo by obejmował wszystkie działy. Z wdrożenia jestesmy zadowoleni. Szczerze możemy polecić wdrożenie zintegrowanego systemu w firmie oraz firmę Infortes.
  Małgorzata Burek
  Dyrektor ds. Finansowych
 • System przyśpieszył i ułatwił pracę poszczególnych działów firmy. Dużym ułatwieniem w codziennej pracy jest planowanie zapotrzebowania na podstawie funkcjonalności pozwalającej ocenić zapotrzebowanie na elementy produkcyjne w danym okresie. (...) wybrany przez nas system w pełni spełnia nasze oczekiwania.
  Adam Chojnacki
  Logistics Manager
 • Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 15 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej. (...) Polecamy firmę Infortes Sp. z o.o. z Wrocławia jako solidnego wykonawcę wdrożenia.
  KAZIMIERZ POLLAK
  Członek Zarządu
 • Jako użytkownik systemu CDN XL, mogę go w 100% zarekomendować innym przedsiębiorstwom poszukującym rozwiązań klasy ERP. Jest to rozwiązanie usprawniające procesy w firmie, które w pozwoliło nam na zwiększenie rentowności już w pierwszym roku korzystania z systemu, dzięki pełnemu profesjonalizmowi konsultantów firmy Infortes.
  Bartłomiej Świderski
  Prezes Zarządu
 • Prezentacje systemu przeprowadziła firma Infortes.Konsultanci zaprezentowali dużą wiedzę na temat systemu oraz wykazali się dużym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w firmach produkcyjnych. Był to bardzo dobry wybór. Z pers[ektywy czasu możemy powiedzieć, że wdrożenie CDN XL pomaga nam w zarządzeniu firmą.
  Andrzej Kowalczyk
  Prezes Zarządu
 • Zaczęliśmy odczuwać potrzebę zautomatyzowania procesów. Ustaliliśmy, że stawiamy na sprawdzony system oraz doświadczonych fachowców. Pozytywne rezultaty z wdrożenia systemu, są dla mnie wyśmienitym argumentem, aby zarekomendować firmę Infortes jako profesjonalnego dostawcę oprogramowania oraz kompetentną firmę wdrożeniową.
  Jan Piechowiak
  Prezes Zarządu
 • Potrzebowaliśmy programu dedykowanego dla biur rachunkowych, żebyśmy mogli swobodnie obsługiwać dowolną liczbę klientów bez żadnych limitów. Z wyboru jesteśmy zadowoleni, nasza praca jest teraz ułatwiona. Możemy śmiało polecić program Comarch Optima jako dobre rozwiązanie dla Biur Rachunkowych, a także firmę Infortes.
  Dariusz Obrocki
  Wiceprezes Zarządu
 • Wdrożenie nowego systemu całkowicie zautoma- tyzowało pracę w spółce. Firma Infortes wdrożyła nam cały pakiet systemu łącznie z ich autorskim rozwiązaniem InfortesMES. Dzięki doświadczeniu konsultantów Infortes wdrożenie systemu przebiegło sprawnie. Chcielibyśmy zarekomendować firmę Infortes,jako sprawdzonego partnera biznesowego.
  Danuta Judka
  Główna księgowa
 • Firma Infortes okazała się firmą o bogatym doświadczeniu, a jej konsultanci skutecznie realizowali powierzone im zadania, szukając optymalnych rozwiązań i wykazując się przy tym fachową wiedzą. Całe wdrożenie przebiegało zgodnie z góry ustalonym harmonogramem i budżetem.
  KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI
  Wiceprezes Zarządu
 • Nasi handlowy muszą dysponować pełną i aktualną informacją na temat stanów towarów na magazynie, warunkach ich dostępności, cenach, a także historii współpracy z naszymi partnerami handlowym. Możemy polecić CDN XL jako nowoczesny program dla firmy handlowej. Dziękujemy firmie Infortes za profesjonalne wsparcie oraz doradztwo.
  Małgorzata Ilińska
  Dyrektor Zarządzający
 • Dzięki wdrożeniu przez firmę Infortes pakietu Comarch Optima możemy kompleksowo obsługiwać współpracujące z nami podmioty. Księgowania odbywają się w sposób zautomatyzowany poprzez odpowiednie schematy księgowe, prosto z systemu możemy drukować różne deklaracje lub obsługiwać przelewy.
  Joanna Żurek
  Właściciel
 • Wdrożenie rozpoczęliśmy jesienią 2007, a już od stycznia 2008 pracowaliśmy na systemie CDN XL. Było to możliwe dzięki temu, że wiedzieliśmy czego oczekujemy od nowego systemu, a konsultanci Infortes wykazali się szeroką wiedzą na temat funkcjonowania systemu oraz zrozumieniem naszych procesów biznesowych.
  Jerzy Kowalewski
  V-ce Prezes Zarządu
 • Po porównaniu kilku systemów wybraliśmy produkt CDN XL. Jest to system nowoczesny technologicznie, intuicyjny i dający duże możliwości rozwoju. Szczerze polecamy także zespól wdrożeniowy firmy Infortes.
  Urszula Kulińska
  Prezes Zarządu
 • Wdrożenie przebiegało bez problemów, cele założone w harmonogramie zostały osiągnięte i prace zakończyły się w określonym terminie. Zautomatyzowaliśmy obsługę zamówień, tworzenie ofert. Mamy kontrolę nad stanami magazynowymi, możemy tworzyć raporty. Polecamy system CDN XL, a firmę Infortes jako rzetelnego partnera wdrożeniowego.
  Paweł Korczak
  Prezes Zarządu
 • Dzięki wdrożeniu modułów kadrowo-płacowych i księgowych wiele czynności zostało zautomatyzowanych. Moduły logistyczne wspierają zarządzanie towarami na magazynie oraz sprzedażą. Rekomendujemy system CDN XL a firmę Infortes jako profesjonalnego dostawcę kompletnych rozwiązań systemów ERP.
  Damian Manikowski
  Wiceprezes Zarządu
 • Wdrożenie systemu powierzyliśmy firmie Infortes. Dzięki sprawnemu działaniu przebiegło szybko, sprawnie i efektywnie. Jest to ooprogramowani bardzo proste w obsłudze, funkcjonalne z przejrzystym interfejsem.
  Leszek Kaczurba
  Prezes Zarządu
 • Konsultanci Infortes wykazali się podczas wdrożenia głębokim zrozumieniem naszych potrzeb oraz wiedzą na temat funkcjonowania programu. Polecamy oprogramowanie Comarch, jako nowoczesne i elastyczne narzędzie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.
  Mirosław Żukrowski
  Szef Produkcji
 • Współpraca z firmą Infortes Sp. z o.o. przebiegła bez zastrzeżeń, a wprowadzone rozwiązania w pełni spełniają nasze oczekiwania i wymagania. Wybór firmy nie był przypadkowy, bowiem skłoniło nas jej bogate doświadczenia w realizacji projektów w firmach produkcyjnych.
  Ewa Siuba
  Prezes Zarządu
 • Zdecydowaliśmy się na uruchomienie systemu informatycznego wspierającego produkcję oraz gospodarkę magazynową. W ciągu dwóch miesięcy wdrożyliśmy system CDN XL, przez firmę Infortes z Wrocławia, która pokazała, że posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie uruchamiania tego typu systemów w firmach produkcyjnych.
  Grzegorz Górecki
  Prezes Zarządu
 • Obecnie system CDN XL zoptymalizował wszystkie nasze działania. Jest on głównym systemem wspierającym pracę i zarządzanie w firmie. Znajduje zastosowanie w obszarze operacyjnym jak i w administracji. Wybór systemu CDN XL oraz firmy Infortes Sp. z o.o. to trafna i udana inwestycja, która już przynosi wymierne korzyści.
  Iwona Bilińska
  Prezes Zarządu
 • O wyborze zadecydowała kompleksowość rozwiązania, udane wdrożenia w naszej branży oraz wysokie kompetencje i referencje konsultantów firmy Infortes, którzy prezentowali nam ten program. Za wyborem przemawiała też przystępna cena zakupu i opieki po wdrożeniu. Zakup oprogramowania został dofinansowany ze środków unijnych.
  Anna Młodnicka
  Członek Zarządu
 • Jesteśmy już po wdrożeniu i możemy powiedzieć, że program spełnił nasze oczekiwania i zapewnia nam dostęp do pełnej bazy informacyjnej w naszej firmie. Wszyscy pracujemy na tej samej bazie danych, a to ułatwia komunikację wewnątrz firmy. Możemy powiedzieć, ze dokonaliśmy dobrego wyboru, zarówno programu jak i firmy wdrożeniowej.
  Katarzyna Kasperkiewicz
  Prezes Zarządu
 • Nasz wybór okazał się słuszny. Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszych pracowników oraz wdrożeniowców firmy INFORTES, w krótkim czasie wdrożyliśmy system w zakresie: sprzedaży, księgowości oraz kadr i płac. Tak jak oczekiwaliśmy system usprawnił i uporządkował funkcjonowanie naszej firmy.
  Ryszard Mazurkiewicz
  Prezes Zarządu
 • Zdecycdowaliśmy się na aplikację iXL24. Dzięki temu nie musieliśmy inwestować w serer oraz w jego oprogramowanie. Program został bardzo sprawnie wdrożony przez Infortes i spełnia nasze oczekiwanie
  Kazimierz Lasecki
  Prezes Zarządu
 • Firma Infortes to firma rzetelna. Konsultanci tej firmy to nie tylko osoby świetnie orientujące się w zagadnieniach informatycznych, ale także doskonali fachowcy z zakresu logistyki i księgowści. Wdrożenie systemu CDN XL przyniosło nam wiele korzyści biznesowch i z perspektywy czasu uważamy, że była to bardzo udana inwestycja.
  Piotr Morawski
  Prezes Zarządu
 • Wspólnie z naszym partnerem wdrożeniowym, firmą Infortes udowodniliśmy, że można wdrożyć pakiet klasy ERP w krótkim czasie i w zakładanym budżecie. Było to możliwe między innymi dzieki szczegółówej analizie i bardzo wysokim kompetencjom konsultanów firmy Infortes.
  Franciszek Fejdych
  Prezes Zarządu
 • Po wdrożeniu działalnośc operacyjna została znacznie zmodernizowana. W dziale handlowym generowanie dokumentów jest ułatwione. Duże udogodnenia w pracy otrzymał także dział księgowy. Szczerze polecamy system Comarch CDN XL jako narzędzie wspierające prace w firmie, a zespół Infortes jako doświadczonego partnera wdrożeniowego.
  Dariusz Andrzejak
  Prezes Zarządu
 • Ze względu na pozytywne referencje w firmach o podobnej specyfice zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Infortes oraz system CDN XL. Wdrożenie zostało przeprowadzone we wzorowy sposób i obecnie użytkujemy pełny pakiet, wspierający zarówno obsługę magazynu, sprzedaży, produkcji jak i księgowości oraz kadry i płace.
  Michał Siwek
  Pełnomocnik
 • Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Wdrożenie trwało relatywnie krótko. Co bardzo ważne, dzieki pracy na nowoczesnym serwerze została poprawiona kwestia bezpieczeństwa danych oraz przeprowadzania transakcji. Szczerze polecamy system CDN XL oraz firmę Infortes.
  Bogdan Kowalczyk
  Właściciel
 • Wdrożenie systemu przeprowadziła firma Infortes. System CDN XL ma wiele możliwości i tylko doświadczeni konsultanci potrafią wskazać takie warianty konfiguracji systemu, które będą sprawdzać się w codziennym użytkowaniu. Obecnie system CDN XL wykorzystujemy w sferze działalności operacyjnej i administracyjnej.
  Kamila Gajda
  Prokurent
 • Szukaliśmy firmy, która nie tylko zaoferuje ciekawy program, ale przedstawi nam sprawdzone metody pracy. Konsultanci Infortes posiadają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie we wdrożeniach w firmach o zbliżonej do nas specyfice. Standardowa funkcjonalnośc CDN XL została uzupełniona przez autorskie rozwiązania Infortes.
  Ryszard Grosiak
  Prezes Zarządu
 • System został wdrożony w szerokim zakresie. Wraz z upływem czasu jego używania i rozpoznaniem jego możliwości przez naszych użytkowników oceny te są coraz wyższe. Oceniam, iż dokonaliśmy najlepszego wyboru. System Comarch CDN XL cechuje znakomita relacja jakosci do ceny. Firma Infortes to partner wwdrożeniowy godny polecenia.
  Ryszard Cytryński
  Wiceprezes Zarządu
 • Od 2006 r. prowadzimy naszą działalność przy pomocy CDN OPT!MA. Centrala i oddziały pracują na wspólnej bazie danych w trybie on-line. Wdrożenie systemu zostało wykonane w bardzo profesjonalny sposób przez Infortes. Jesteśmy zadowoleni z możliwości systemu, a także z wdrożenia i opieki serwisowej świadczonej przez Infortes.
  Zbigniew Surdyk
  Prezes Zarządu
 • W celu zapewnienia sprawnej i dynamicznej organizacji pracy, Spółka podjęła decyzję wdrożenia nowoczesnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Za uruchomienie systemu odpowiedzialna była firma Infortes, która wykazała niezbędne kompetencje i profesjonalne podejście do projektu. Wdrożenie przebiegło wzorowo.
  Ryszard Wojtowicz
  Dyrektor ds. Finansowych
 • Za pośrednictwem partnera Comarch-firmy Infortes udało nam się uruchomić system CDN XL. Firma Infortes spisała się bardzo dobrze. Kompetentni wdrożeniowcy pomogli nam przejść przez proces wdrożenia bez bólu. Udało nam się poprawić wiele procesów w firmie, co pozwoliło nam skoncentrować się na dalszym rozwoju.
  Iwona Halat
  Właściciel
 • Decyzja o wyborze programu CDN XL była podyktowana dobrymi opiniami firm z którymi współpracujemy. Podobnie w przypadku wyboru firmy wdrożeniowej zdecydowaliśmy się na wpółpracę z firmą Infortes, któa została polecona jako firma o bardzo dużym doświadczeniu we wdrożeniach systemów ERP w firmach produkcyjnych.
  Marek Fryc
  Prezes Zarządu
 • Wybór CDN XL był podyktowany tym, iż program ten spełniał nasze oczekiwania w zakresie funkcjonalości. Służy naszym pracownikom na każdym etapie obsługi klienta i jesteśmy zadowoleni z jego elastyczności oraz dostępności informacji o towarach oraz klientach. Dziekujemy firmie Infortes za współpracę i polecamy ich usługi.
  Agnieszka Marcyniuk
 • Jako partnera odpowiedzialnego za wdrożenie systemu wybraliśmy firmę Infortes. Wiedza i doświadczenie konsultantów zaprezentowane podczas spotkań, przekonało nas, iż jest to firma w pełni profesjonalna o godna powierzenia realizacji projektu. System funkcjonuje bez zastrzeżeń i w znaczny sposób pomaga kadrze zarządzającej.
  Joanna Gruszecka
 • Wdrożenie przeprowadził wrocławski partner Comarch, firma Infortes. Pomimo tego, że jesteśmy firmą o dość złożonych procesach, wdrożenie przebiegło bez problemów i możemy śmiało zarekomendować innym firmom program Optima. Polecamy również firmę Infortes jako sprawdzonego dostawcę usług wdrożeniowych.
  Sławomir Sobieraj
  Prezes Zarządu
 • Wdrożenie przeprowadzone było zgodnie z zaleceniami firmy Infortes. System funkcjonuje w naszej głównej siedzibie oraz w hurtowani i kilku punktach sprzedaży detalicznej na jednej wspólnej bazie. Dzięki temu, że wybraliśmy odpowiedni system ERP oraz doświadczonego integratora, udało się przejść wdrożenie bezboleśnie.
  Marek Fryc
  Wiceprezes Zarządu
 • System CDN XL wybraliśmy spośród kilku innych, głównie zachodnich rozwiązań, przekonała nas bogata funkcjonalność i wiele referencji w firmach zachodnich. Nasz wybór okazał się trafny. Zarówno podczas wdrożenia, jak i teraz po zakończeniu , zawsze możemy liczyć na wsparcie specjalistów Infortes. System działa niezawodnie.
  Jacek Golda
  Prezes Zarządu
 • Zespół wdrożeniowy firmy Infortes z Wrocławia wykazał się podczas wdrożenia doskonałą znajomością systemu oraz profesjonalnym prowadzeniem projektu. W zakładanym czasie i w planowanym budżecie wdrożyliśmy system CDN XL w zakresie obsługi handlu i dystrybucji oraz księgowości.
  Wojciech Karwacki
  Dyrektor
 • Wdrożenie przebiegało bardzo sprawnie, prace realizowano wg ustalonego harmonogramu. Współpraca z konsultatami Infortes układała się bardzo dobrze. To fachowcy z dużym doświadczeniem, radzili nam jak obecnie rozwiązać nasze problemy oraz w jaki sposób skonfigurować system by w przyszłości radzić sobie z trudnymi sytuacjami.
  Robert Koszela
  Prezes Zarządu
 • Po zapoznaniu się z ofertami dostępnymi na rynku podjeto decyzję o zakupie systemu Comarch OPT!MA. Oprogramowanie to wsparło działalność przedsiębiorstwa. Szczerze polecam system Comarch OPT!MA jako sprawdzone oprogramowanie a firmę Infortes jako dobrego i skutecznego partnera do wspólpracy.
  Rafał Mikołajczyk
  Koordynator ds. Techniczno-handlowych
 • Wdrożenie przebiegło sprawnie, założone cele zinformatyzowania oraz rozwój firmy zostały osiągnięte. Polecamy system Comarch OPT!MA, jako nowoczesne narzędzie kompleksowo wspierające pracę w firmie, a zespół Infortes, jako doświadczoną firmę, profesjonalnie realizującą projekty wdrożeniowe.
  Jolanta Foder
  Prezes Zarządu
 • Z biegiem czasu stało się uciążliwe prowadzenie ręcznie papierowej dokumentacji i podjęliśmy decyzję o zakupie progarmu dla biur rachunkowch by automatyzować i uprościć pracę biura. Ostatecznie wybraliśmy program comarch OPT!MA, który spełnia nasze obecne oczekiwania. To bardzo popularny program wśród biur rachunkowych.
  Jan Melkowicz
  Właściciel
 • Wraz z powstaniem biura od razu zdecydowaliśmy, że wdrożymy profesjonalny program do obsługi biur rachunkowych. Zakupiliśmy Comarch OPT!MA umożliwiający kompleksową obsługę biura rachunkowego. Pakiet uruchomiliśmy przy pomocy firmy Infortes z Wrocławia, oferującą profesjonalne wsparcie i kompleksowe usługi.
  Anna Kurpiewska
  Właściciel
 • Do sprawnej obsługi naszych klientów, poszukiwaliśmy systemu klasy ERP, który w łatwy sposób pomógłby obsłużyć wszystkie oddziały naszej firmy. Chcielibyśmy zarekomendować firmę Infortes jako rzetelnego oraz doświadczonego dostawcę rozwiązań klasy ERP systemu Comarch OPT!MA. To doskonałe narzędzie pracy dla firm handlowo-usługowych.

 • Nie mogliśmy sobie pozwolic na brak dobrej organizacji, dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania programu. Wybraliśmy Comarch OPT!MA ponieważ jest to program dużego producenta, co daje gwarancje rozwoju systemu. Dzięki wdrożeniu można panować nad gospodarką magazynową. Program sprawdza się w naszej firmie i jesteśmy z niego zadowoleni..
  Przemysław Horodyski
  Właściciel
 • Program OPT!MA zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest przejrzysty i prosty w obsłudze, zapewniając pracę na wysokim poziomie. Zakup dokonaliśmy od firmy INFORTES. Firma ta wykazała się pełnym zaangażowaniem, a także błyskawicznym czasem reakcji od momentu złożenia zamówienia do samej realizacji. Inwestycja była trafnym wyborem.
  Piotr Wierdak
  Właściciel
 • NZOZ Elmed podjął decyzję na informatyzachję przedsiębiorstwa. Determinantem w doborze systemu miały funkcjonalność, elastyczność oraz intuicyjny interfejs oferowanego oprogramowania. W wyborze systemu pomogła firma Infortes. Realizacja zamówienia oraz wsparcie techniczne przebiegło sprawnie oraz kompleksowo.
  Agnieszka Wierdak
  Główna księgowa
 • W celu udoskonalenia modelu przepływu informacji w firmie zdecydowaliśmy wdrożyć system CDN OPT!MA. Obecnie system wspomaga działalność sprzedażową. Udoskonaliliśmy przepływ informacji i mamy większą kontrolę nad danymi w firmie. Wdrożenie przeprowadziła firma Infortes. Cały projekt został zrealizowany szybko i profesjonalnie.
  Tomasz Rosiński
  Prezes Zarządu
 • Największą uwagę zwrócił na nas system Comarch OPT!MA prezentowany przez INFORTES. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie, a użytkownicy zostali przeszkoleni. Dzięki OPT!MA praca działów w firmie się poprawiła. Wymiana dokumentów jest szybsza i mniej kłopotliwa, mamy dostęp do wszystkich dokumentów, poprawiła się ergonomia pracy.
  Agnieszka Tarkowska-Lorenc
  Główna księgowa
 • Dzięki systemowi CDN XL przepływ informacji w naszej firmie stał się jeszcze bardziej uporządkowany. Program zapewnia nam duże możliwości w zakresie planowania przepływów pieniężnych oraz windykacji. Firma Infortes rozszerzyła standardową funkcjonalność systemu. Dodatkowo przygotowano dla nas wiele użytecznych raportów i analiz.
  Adrian Pańczak
  Prezes Zarządu
 • System CDN XL wspiera naszą działalność w zakresie obsługi zamówień sprzedaży i zakupu. Wdrożenie było okazją do uporządkowania naszych dokumentów. Dzięki wsparciu konsultantów Infortes otrzymaliśmy sprawdzone i gotowe do użycia wzorce ustawień systemu. Sprawdziły się one w naszej codziennej pracy.
  Sebastian Rozborski
  Prezes Zarządu
 • Do przeprowadzenia wdrożenia została wybrana firma Infortes, z doświadczeniem, dysponująca kompetentnymi konsultantami oraz dająca możliwość serwisowania i świadczenia usług powdrożeniowych. Jesteśmy zadowoleni, że proces wdrożenia nie trwał długo. Nasza spółka została profesjonalnie obsłużona i możemy polecić firmę Infortes.
  Wojciech Homola
  Prezes Zarządu
 • System OPT!MA to optymalne rozwiązanie dla prac biur rachunkowych. System został wdrożony przez Infortes, ponieważ uznaliśmy, iż jest to firma z dużym doświadczeniem, która solidnie i profesjonalnie przeprowadzi wdrożenie. Instalacja przebiegła szybko, sprawnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Infortes szczerze ich polecając.
  Agnieszka Fingas
  Właściciel
 • W uruchomieniu systemu pomogła nam firma Infortes. Szybko zrozumieli nasze oczekiwania i zaproponowano nam optymalne rozwiązanie. Dzięki wdrożeniu użytkownicy na bieżąco mają dostęp do stanów magazynowych towarów. Śmiało możemy polecić firmę Infortes i system Opt!ma jako funkcjonalny system do prowadzenia działalności handlowej.
  Jerzy Korycki
  Właściciel
 • System OPT!MA to program rozwojowy, łatwy w obsłudze, spełniający nasze bieżące oczekiwania. Dostawcą programu była firma Infortes. Program funkcjonuje sprawnie, mamy stały dostęp do informacji firmy. Polecam system jako narzędzie do zarządzania firmą i firmę Infortes jako partnera oferującego profesjonalne wsparcie.
  Paweł Berski
  Właściciel
 • Powstała idea wdrożenia systemu do zarządzania, który miał pomagać w codziennej pracy firmy handlowej. Firma zdecydowała się na zakup systemu OPT!MA przy udziale firmy Infortes. System jest dziś niezbędnym narzędziem w firmie, bardzo funkcjonalnym, szczególnie wartym polecenia.
  A.Sobczyk
  Właściciel

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.