Masz pytania ? 0 800 700 005
0 800 700 005
Masz pytania?

Ponad 300 udanych wdrożeń systemów

szybki i skuteczny serwis

Lider dekady
i platynowy partner
Comarch

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

Zaufali nam

Sprawne, efektywne zarządzanie to podstawa działania nowoczesnej firmy i gwarancja jej rynkowego sukcesu. Najlepszym wsparciem w optymalnym sterowaniu procesami zachodzącymi w firmie jest specjalistyczne oprogramowanie – systemy informatyczne klasy ERP (Enterprise Resource Planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa).

System ERP – podstawowe narzędzie do kierowania nowoczesną firmą

Dlaczego właśnie system ERP? Ponieważ oprogramowanie tej klasy eliminuje podstawową wadę wcześniejszych rozwiązań, czyli braku skomunikowania poszczególnych obszarów działania firmy. Systemy ERP, co jest ich wyróżnikiem, pracują na jednej bazie danych. Informacje czy dane które zostały wprowadzone do jednego z obszarów systemu, są od razu dostępne w pozostałych obszarach.

To proste rozwiązanie zapewniające łatwy dostęp do informacji na wszystkich szczeblach decyzyjnych znacząco przyspiesza i optymalizuje proces podejmowania decyzji i działań. Przekłada się to przede wszystkim na obniżenie kosztów działania firmy. Ale nie tylko. Systemy ERP to także pełny wgląd we wszystkie dane dotyczące działalności firmy na przestrzeni czasu. I to nie w postaci danych cząstkowych, a przejrzystych raportów i zestawień. Ułatwia to kierownictwu firmy analizę i planowanie nie tylko bieżącej działalności, ale także długofalowej polityki rozwoju firmy.

Systemy ERP to narzędzie nie tylko dla dużych firm o skomplikowanej strukturze. Systemy tej klasy sprawdzają się też doskonale w sektorze małych czy średnich firm – na rynku dostępne są również systemy dedykowane właśnie takim firmom. Dodatkowo nie ma konieczności wdrażania pełnej wersji systemu. Jego modułowa struktura pozwala na skorzystanie tylko z segmentów odpowiadających profilowi działalności firmy. Dotyczy to oczywiście także oprogramowania przeznaczonego dla dużych firm.

Wdrożenie systemu ERP firmy Comarch gwarancją poprawy efektywności przedsiębiorstwa

Wdrożenie systemów ERP firmy Comarch jest gwarancją zwiększonej wydajności dzięki podejmowaniu najlepszych decyzji i połączeniu danych i procesów. Uzyskuje się lepszą widoczność personelu, który ma możliwość podejmowania skuteczniejszych i sprawniejszych działań uzyskując optymalne wyniki. Rozwiązania ERP są dostosowywane do oczekiwań klientów dzięki czemu można szybko zareagować na pojawiające się zmiany na rynku.

Konieczność zmian w modelach biznesowych, komunikacji między ludźmi, maszynami wymaga wprowadzenia innowacyjnych systemów ERP 4.0 dostępnych w chmurze. Wyposażone są w narzędzia e-commerce, aplikacje mobilne dla firm, business intelligence, zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0. Comarch pomaga przedsiębiorcom w przygotowaniu się na wyzwania jutra. Planując wdrożenie w swojej firmie systemu ERP warto zdecydować się na oprogramowanie Comarchu.

Dzięki wdrożeniu systemów ERP firmy Comarch można uzyskać oprogramowanie idealnie dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Każdy klient ma możliwość wyboru jego instalacji na swoich serwerach bądź zastosowanie Chmury Comarch, co pozwala uzyskać dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Przedsiębiorca nie będzie musiał ponosić dużych nakładów na zakup serwerów oraz licencji.

Czym wyróżnia się firma Comarch?

Firma Comarch jest twórcą nowoczesnych systemów informatycznych, wyróżnia ją doświadczenie oraz odpowiedzialność społeczna. Na ofertę składają się praktyczne rozwiązania dopasowane do konkretnych wymagań branżowych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma została uznana za największego polskiego dostawcy systemów ERP uwzględniającego zarówno przedsiębiorstwa polskie jak i zagraniczne. Produkty ERP Comarch zdobyły wiele nagród, ponieważ wyróżnia je możliwość konfigurowania systemów a także rozszerzanie o rozwiązania odpowiednie dla branż: handel, usługi, produkcja. Wdrażanie efektywnie ze sobą współpracujących systemów ERP wspiera produktywne działanie przedsiębiorstwa i pomaga w osiągnięciu przewagi rynkowej. Firma Comarch posiada duże doświadczenie w wielu znaczących branżach: finansach, telekomunikacji, infrastrukturze IT, bankowości, handlu i usługach, przemyśle, służbie zdrowia.

Systemy ERP firmy Comarch pozwalają na:

Partner Comarch Warszawa spółka Infortes – wdrożenia systemów ERP

Infortes pomaga w zarządzaniu przedsiębiorstwem oferując sprzedaż oraz wdrażanie system ERP a także ich serwisowanie. Klientami firmy są małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe z polskim i zagranicznym kapitałem. Infortes jako partner firmy Comarch zajmuje się wdrażaniem systemu Comarch ERP XL. Oferuje pomoc przedsiębiorcom w prawidłowym wyborze oraz wdrożeniu dopasowanych rozwiązań informatycznych i finansowych. Ponadto specjaliści Infortes wykonują takie usługi programistyczne jak projektowanie oraz programowanie zarówno raportów jak i dedykowanych modułów realizując wymagania konkretnych klientów. Bazują oni na doświadczeniu w integracji systemów ERP Comarch z aplikacjami zewnętrznymi.

Współpraca z firmą Infortes gwarantuje serwis powdrożeniowy oprogramowania Comarch, systematyczne szkolenia dla użytkowników tych systemów co pozwala w najszerszym zakresie wykorzystać możliwości oprogramowania. Infortes dostarcza i uruchamia potrzebną infrastrukturę teleinformatyczną: serwery, oprogramowanie systemowe i bazodanowe. Klienci mogą liczyć na pomoc w prawidłowym wyborze modelu finansowania takiego przedsięwzięcia w tym dofinansowanie ze środków unijnych. Partner Comarch udostępnia oprogramowanie do planowanie zasobów przedsiębiorstwa według systemów ERP.

Infortes posiada również rozwiązania autorskie np.:

Infortes to firma elastyczna i otwarta na potrzeby klientów, dlatego uruchomiono nowe biuro w Łodzi. Współpracuje z wieloma przedsiębiorcami, wdraża systemy ERP partnera Comarch oraz rozwiązania autorskie. Nowo otwarte biuro pozwoli na szybką odpowiedź na zgłoszenie każdego klienta dzięki większej dostępności konsultantów.

Warszawa idealnym miejscem do prowadzenia biznesu

Warszawa jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu a potwierdzają to nie tylko firmy krajowe, ale również z różnych stron świata. Stolica Polski jest postrzegana jako idealna przestrzeń do pracy oraz intensywnej współpracy o różnych profilach. W tym mieście chętnie budowane jest środowisko biznesowe, ponieważ jego infrastruktura oraz zaplecze kadrowe przyciąga inwestycje oraz zagraniczny kapitał. Szybki rozwój wielu sektorów gospodarki daje Warszawie stanowisko lidera wśród światowych miast budowanych na wiedzy.

Co potwierdza, że Warszawa jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu?

Ranking miast w Europie w którym uwzględniono 36 z nich potwierdził, że Warszawa wskoczyła już na 21 miejsce. Jest to bardzo ważna wiedza dla uczestników rynku pracy, ponieważ w stolicy nie brakuje osób poszukujących zatrudnienia, dla większości z nich jest to miasto pierwszego wyboru. Przedsiębiorstwa dla których brak rąk do pracy jest barierą dla dalszego rozwoju, Warszawa może stać się antidotum, ponieważ wielu ludzi rozważających relokację z powodów zawodowych wybiera to miasto.

Stolica naszego kraju posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę a to jest pierwszy punkt zachęty do prowadzenia biznesu. Centralne położenie powoduje, że Warszawa jest międzynarodowym węzłem transportowym i dotyczy to dróg i kolei. Ponadto ta silna metropolia jest doskonale skomunikowana z innymi państwami chociażby poprzez lotnisko. Miasto stale zwiększa liczbę swoich mieszkańców, tworzą się dzielnice biznesowe, powstaje wiele ważnych inwestycji, które na pewno umocnią dobrą pozycję infrastruktury Warszawy.

Nie tylko dobra komunikacja miejska przyciąga biznesmenów do Warszawy

Dla wielu przedsiębiorców największą zaletą prowadzenia działalności w Warszawie jest dobra komunikacja. Dlaczego? Bardzo wielu właścicieli firm posiada swoją siedzibę właśnie tutaj, ponieważ istotny jest dla nich jest szybki dojazd do klientów. Trzeba również wspomnieć, że stolica posiada dynamiczny system innowacji oraz relacji biznesowych, a to wspiera efektywne prowadzenie biznesu.

W tym mieście jest stały dostęp do wysoko wykwalifikowanych pracowników, profesjonalistów technologicznych którzy posiadają doświadczenie zawodowe w różnych sektorach np.: cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem i projektami, programowanie, finanse. To kadra dysponująca umiejętnościami biznesowymi i technicznymi. Ponadto można tutaj spotkać się z otwartością na wszelkie kultury oraz poglądy a to pozytywnie wpływa na budowanie przewagi rynkowej.

Przyjazność dla biznesu do atut Warszawy

Analitycy wskazują, że Warszawa została uznana za drugie europejskie miasto przyszłości pod kątem przyjazności dla biznesu, wpływa na to efektywność kosztowa oraz potencjał ekonomiczny. Wśród miast Europy Środkowo-Wschodniej Warszawa jest liderem pod względem najniższych kosztów zakwaterowanie oraz wynajęcia biura. Ponadto posiada dość korzystne przepisy podatkowe w porównaniu z innymi państwami. Warszawa ma wielki potencjał, aby utrzymać się w czołówce najważniejszych miast dla biznesu.Teraz jest liderem w regionie chociażby ze względu na doskonałe warunki dla wysokiej jakości życia. Przyciąga najlepszych specjalistów z całego kraju i jest w stanie rywalizować o pozyskanie prawdziwych talentów z innych krajów.

Dlaczego warto?

Doświadczenie

Cechuje nas nie tylko perfekcyjne przygotowanie techniczne, ale także wiedza z zakresu zarządzania projektami i tzw. „miękkich” aspektów współpracy z klientem. Uwiarygadnia nas kilkaset projektów doświadczenia.

Kompleksowość

W zależności od potrzeb klienta możemy zapewnić kompleksową obsługę projektu. Poza oprogramowaniem i jego wdrożeniem, możemy dostarczyć różnego rodzaju sprzęt, środowiska sprzętowe i bazy danych. Firmom o wyjątkowych potrzebach zapewniamy tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Stabilność

Wybierając współpracę z Infortes, nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoki standard obsługi, ale także komfort stałych warunków współpracy. Jasne procedury świadczenia usług, wysoka dostępność konsultantów, korzystne warunki rozliczeń to tylko wybrane atuty naszej oferty.

Referencje

To nie przypadek, że zaufały nam tak znane i renomowane firmy. Nasze referencje potwierdzają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie wdrażania, serwisowania i tworzenia systemów wspomagających zarządzanie.

O
NIE WIESZ KTÓRY PRODUKT JEST DLA CIEBIE?
MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJ Z NASZYM KONSULTANTEM
O
71 306 70 43
2023 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to