Masz pytania ? 0 800 700 005
0 800 700 005
Masz pytania?

Ponad 300 udanych wdrożeń systemów

szybki i skuteczny serwis

Lider dekady
i platynowy partner
Comarch

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

Zaufali nam

Systemy ERP umożliwiają skuteczniejsze i łatwiejsze zarządzanie firmą. To właśnie w ten sposób przedsiębiorcy wyeliminują problem nieumiejętnego planowania, rozdzielania i egzekwowania zadań. Praca stanie się przyjemniejsza, a wykonywanie kolejnych obowiązków banalnie proste. System ERP to nowoczesne rozwiązanie z branży IT, które sprawdzi się zarówno w rozwijających się firmach, jak i wielkich przedsiębiorstwach. Warto pomyśleć o wypróbowaniu tego oprogramowania, gdyż prowadzenie biznesu stanie się efektywne oraz w pełni satysfakcjonujące. Można z tego wyciągnąć ogromne korzyści (np. pod kątem finansowym).

System ERP – integracja wielu działów, kluczowe dane zgromadzone w jednym miejscu

System ERP to niepowtarzalna szansa na zintegrowanie wielu działów, dzięki czemu kluczowe dane będą zgromadzone w jednym miejscu. Systemy z tej kategorii odznaczają się maksymalną kompleksowością i bezproblemowo kontrolują zasoby danego przedsiębiorstwa. Dochodzi również do optymalizacji wykorzystania takich zasobów. Systemy ERP to niezawodna baza informacji o działaniach podejmowanych w obrębie konkretnego przedsiębiorstwa, tak aby po pewnym czasie poszczególne procesy mogły być usprawnione lub udoskonalone.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresowane osoby zajęły się generowaniem raportów i sprawozdań z systemu ERP. Tym samym dokonuje się później szczegółowych analiz i eliminuje się ewentualne błędy oraz niedopatrzenia. System ERP może być swobodnie zintegrowany z wieloma systemami zewnętrznymi i dowolnie rozbudowywany, w zależności od firmowych potrzeb. Całość bazuje na automatyzacji procesów, tak aby oszczędzić czas i umiejętnie planować harmonogram kolejnych działań.

Systemy ERP – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Wdrożenie systemu ERP niesie za sobą wiele korzyści. To przede wszystkim:

Oczywiście to nie wszystkie zalety, ale już na podstawie tych wymienionych rozumiemy, dlaczego wprowadzenie systemów klasy ERP stało się prawdziwą rewolucją w zarządzaniu, a tego typu oprogramowanie to obecnie podstawowe narzędzie do sterowania wszelkimi procesami zachodzącymi w firmie. I to bez względu na jej wielkość, złożoność struktur czy profil działalności, gdyż modułowa struktura systemów ERP pozwala na dokładne dostosowania wdrażanego oprogramowania do specyfiki firmy. A przy tym generowane są oszczędności, gdyż nie ma potrzeby wdrażania całości systemu, a jedynie jego wybranych modułów. Nie ma też konieczności tworzenia czy rozbudowy infrastruktury IT, co jest szczególnie istotne w przypadku mniejszych firm. Po prostu firma wdrażająca system może wybrać wersję usługową – zainstalowaną w chmurze na infrastrukturze operatora systemu. Samo łączenie z systemem odbywa się wtedy poprzez internet.

Systemy ERP Comarch – czym się wyróżniają?

Sporym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców cieszą się przede wszystkim systemy ERP producenta Comarch. To jeden z największych producentów tego typu systemów na rynku, który cieszy się dużym zaufaniem ze strony wymagających klientów. Godne uwagi jest to, że oferowane systemy ERP są stale rozwijane i dostosowywane do nowoczesnych technologii oraz zmian w prawie.

System ERP od Comarch to wysokiej klasy narzędzie do zarządzania procesami oraz zasobami firmowymi. Dzięki temu można się zatroszczyć o zbudowanie sporej przewagi nad konkurencją. To wsparcie dla kluczowych procesów biznesowych, w tym m.in. dla sprzedaży i handlu, księgowości, magazynowania, produkcji, płac, finansów czy też kadr. Aktualnie do dyspozycji klientów oddano następujące systemy ERP od Comarch:

Jaki system wybrać, który z oferowanych produktów będzie odpowiedni dla naszej firmy? Przy podejmowaniu tej decyzji klient nie jest pozostawiany samemu sobie. Przedstawiciele Comarch zapewniają pełną pomoc przy analizie potrzeb firmy i odpowiednim doborze systemu i jego modułów do jej specyfiki. Przy tym nie ograniczają się do prostej implementacji aktualnego modelu funkcjonowania firmy w nowy system informatyczny. Przedstawiane są także nowe rozwiązania, sprawdzone podczas wcześniejszych wdrożeń. Klient ma także możliwość przetestowania systemu.

Planując wdrożenie w firmie systemu ERP warto rozważyć wybór jednego z produktów firmy Comarch. Za taką decyzją przemawia wiele. Oprogramowanie, oczywiście rozbudowywane i unowocześniane, jest obecne na rynku od lat. Jest, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, sprawdzone w działaniu i nie ma obawy, że dojdzie do „eksperymentu na żywym organizmie”, czyli poprawiania usterek już działającego u klienta systemu. Z resztą sam potencjał Comarch, jednego z największych graczy na rynku oprogramowania, gwarantuje, że systemy tej firmy dopracowane są w każdym detalu.

Długoletnie funkcjonowanie na rynku przekłada się także na ogromne doświadczenie firm wdrażających systemy, a to daje gwarancję, że proces wdrażania zostanie przeprowadzony perfekcyjnie. Znaczenie ma także to, że systemy ERP Comarch współpracują z bogatym pakietem rozszerzeń, autorstwa zarówno Comarch, jak i firm partnerskich, pozwalającym na idealne dostosowanie wdrażanego systemu do specyfiki konkretnej firmy.

Infortes – partner Comarch Poznań

Spółka Infortes wyspecjalizowała się w sprzedaży, wdrożeniach oraz serwisowaniu systemów informatycznych wspierających i ułatwiających proces zarządzania przedsiębiorstwami. Oferta obejmuje, między innymi, systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS. Spółka oferuje systemy opracowane przez firmę Comarch. To przede wszystkim systemy ERP takie jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL i XT, Comarch ERP Altum, ale także systemy autorstwa Comarch dedykowane branży ecommerce, systemy CRM tej firmy, systemy sterujące obiegiem dokumentów i wiele innych. W ofercie Infortesu znajdują się także autorskie rozwiązania informatyczne tej firmy, uzupełniające i wzbogacające oprogramowanie marki Comarch i pozwalające na jeszcze lepsze dostosowanie wdrażanego systemu do specyfiki konkretnej firmy.

Infortes to platynowy partner Comarch. Spółka ma na koncie ponad 300 wdrożeń systemów tej firmy, w tym przeszło 150 wdrożeń samego Comarch ERP XL. Tak bogate doświadczenie stanowi dla klientów gwarancję, że wdrożenie systemu w ich firmie zostanie zostanie przeprowadzone perfekcyjnie. Zwłaszcza, że proces wdrażania jest przeprowadzany w sposób kompleksowy. Obejmuje także doradztwo przy wyborze system i jego modułów odpowiednich dla firmy klienta oraz pomoc w optymalnym wyborze modelu finansowania przedsięwzięci, pomoc w stworzeniu odpowiedniej infrastruktury IT, szkolenia personelu, a po uruchomieniu systemu jego serwis. Status platynowego partnera Comarch zobowiązuje!

Poznań – kilka istotnych informacji, potencjał gospodarczy

Poznań to jedno z najważniejszych i największych miast w całej Polsce. Z tego też względu cieszy się dużą popularnością wśród mniejszych, jak i większych przedsiębiorców. Miasto oferuje doskonałe warunki do rozwoju biznesu, studiowania, uprawiania sportu czy też inwestowania. Ważną rolę odgrywają w tym wszystkim omawiane systemy ERP.

Najwięcej podmiotów gospodarczych w Poznaniu prowadzi działalność z zakresu handlu, produkcji budowlanej i przemysłowej oraz działalności naukowej i technicznej. Profesjonalny system ERP sprawdzi się zwłaszcza w handlu oraz produkcji. W 2020 roku liczba mieszkańców Poznania wyniosła blisko 535 tysięcy osób. Warto podkreślić również, że poziom wypracowanego PKB na terenie Poznania jest znacznie wyższy niż średnia krajowa. 

Poznań jest miastem o niezwykłym potencjale ekonomicznym, a największe wydarzenia organizowane są m.in. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szacuje się, że w latach 2016-2017 w poznańskich wydarzeniach biznesowych brało udział nawet ponad 3 miliony osób. To atrakcyjna lokalizacja dla krajowych, jak i zagranicznych inwestorów. W Poznaniu zainwestowano już kilka miliardów euro, a znaczna część kapitału zagranicznego pochodzi z Niemiec, Francji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii. 

Na korzyść Poznania (stolicy województwa wielkopolskiego) przemawia jego położenie. Miasto jest umiejscowione w bliskiej odległości od centralnej części Polski, Niemiec i autostrady A2. Nie ma żadnych trudności z tym, aby rozwijać handel i transport na linii Poznań – Warszawa, Poznań – Łódź czy też Poznań – Kraków. Na szczególne uznanie zasługuje też obecność międzynarodowego lotniska Poznań – Ławica im. Henryka Wieniawskiego. 

Dlaczego warto?

Doświadczenie

Cechuje nas nie tylko perfekcyjne przygotowanie techniczne, ale także wiedza z zakresu zarządzania projektami i tzw. „miękkich” aspektów współpracy z klientem. Uwiarygadnia nas kilkaset projektów doświadczenia.

Kompleksowość

W zależności od potrzeb klienta możemy zapewnić kompleksową obsługę projektu. Poza oprogramowaniem i jego wdrożeniem, możemy dostarczyć różnego rodzaju sprzęt, środowiska sprzętowe i bazy danych. Firmom o wyjątkowych potrzebach zapewniamy tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Stabilność

Wybierając współpracę z Infortes, nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoki standard obsługi, ale także komfort stałych warunków współpracy. Jasne procedury świadczenia usług, wysoka dostępność konsultantów, korzystne warunki rozliczeń to tylko wybrane atuty naszej oferty.

Referencje

To nie przypadek, że zaufały nam tak znane i renomowane firmy. Nasze referencje potwierdzają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie wdrażania, serwisowania i tworzenia systemów wspomagających zarządzanie.

O
NIE WIESZ KTÓRY PRODUKT JEST DLA CIEBIE?
MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJ Z NASZYM KONSULTANTEM
O
71 306 70 43
2023 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to