Masz pytania ? 71 306 70 43
(71) ZADZWOŃ
Masz pytania?

Formularz kontaktu

Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.

Dział wsparcia klienta

Zapewniamy naszym klientom nie tylko profesjonalne uruchomienie systemów Comarch, ale także bieżące wsparcie serwisowe po wdrożeniu. W zależności od potrzeb klienta dobieramy optymalny zakres usług serwisowych m.in.: dostęp do zaktualizowanych wersji oprogramowania i dokumentacji, serwis techniczny i sprzętowy, specjalistyczne konsultacje, modyfikacje wydruków czy programowanie dodatkowych modułów oraz funkcji. Do dyspozycji użytkowników oddajemy dedykowany serwis telefoniczny hot-line, obsługiwany przez zespół doświadczonych serwisantów.

Pomoc oraz informacje odnośnie funkcjonowania serwisu możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 71 306 70 41 lub wysyłając e-mail na adres serwis@infortes.pl.

Wszystkie zapytania i zgłoszenia są ewidencjonowane w systemie serwisowym. Nasi klienci mają do nich wgląd i dzięki temu wiedzą na jakim etapie obsługi jest ich zgłoszenie, kto się nim zajmuje i kiedy problem zostanie rozwiązany. Przekazywanie zgłoszeń przez nasz system serwisowy zapewnia skrócenie czasu obsługi, a także wysoką skuteczność działań serwisowych.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) zadzwoń
email: info@napisz
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) zadzwoń
email: info@napisz
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) zadzwoń
email: info@napisz

2022 © Infortes | Projekt i wykonanie mohi.to