Masz pytania ? 71 306 70 43
71 306 70 43
Masz pytania?

Formularz kontaktu

Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infortes Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Dział wsparcia klienta

Zapewniamy naszym klientom nie tylko profesjonalne uruchomienie systemów Comarch, ale także bieżące wsparcie serwisowe po wdrożeniu. W zależności od potrzeb klienta dobieramy optymalny zakres usług serwisowych m.in.: dostęp do zaktualizowanych wersji oprogramowania i dokumentacji, serwis techniczny i sprzętowy, specjalistyczne konsultacje, modyfikacje wydruków czy programowanie dodatkowych modułów oraz funkcji. Do dyspozycji użytkowników oddajemy dedykowany serwis telefoniczny hot-line, obsługiwany przez zespół doświadczonych serwisantów.

Pomoc oraz informacje odnośnie funkcjonowania serwisu możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 71 306 70 41 lub wysyłając e-mail na adres serwis@infortes.pl.

Wszystkie zapytania i zgłoszenia są ewidencjonowane w systemie serwisowym. Nasi klienci mają do nich wgląd i dzięki temu wiedzą na jakim etapie obsługi jest ich zgłoszenie, kto się nim zajmuje i kiedy problem zostanie rozwiązany. Przekazywanie zgłoszeń przez nasz system serwisowy zapewnia skrócenie czasu obsługi, a także wysoką skuteczność działań serwisowych.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.

Aleja Śląska 1

54-118 Wrocław

tel. (071) 306 70 40

email:
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.

ul. Kręta 5

65-770 Zielona Góra

tel. (068) 506 50 10

email:
2017 © Infortes | Projekt i wykonanie mohi.to