Masz pytania ? 0 800 700 005
0 800 700 005
Masz pytania?

Ponad 300 udanych wdrożeń systemów

szybki i skuteczny serwis

Lider dekady
i platynowy partner
Comarch

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

Zaufali nam

Zwiększająca się konkurencja na rynku wymusza na przedsiębiorcach stałe polepszanie poziomu zarządzania podległymi im firmami. Nieodzowna staje się redukcja kosztów, racjonalizacja produkcji i zapasów magazynowych, wzrost wydajności i jakości pracy, doskonalenie właściwie wszystkich elementów i czynników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Najprostszą i najskuteczniejszą drogą do poprawy poziomu zarządzania jest wdrożenie w firmie specjalistycznego oprogramowania (systemu informatycznego), czyli systemu klasy ERP.

System ERP – podstawa skutecznego zarządzanie przedsiębiorstwem

Co sprawia, że właśnie system ERP (Enterprise Resources Planning) jest najodpowiedniejszym narzędziem do wspomagania zarządzania firmą? Wszystkie systemy tej klasy mają jedną wspólną cechę, stanowiącą ich wyróżnik. Choć umożliwiają sterowanie procesami zachodzącymi we wszystkich sektorach firmy, to systemy ERP operują na jednej zintegrowanej bazie danych. Informacja (dane) wprowadzone w jednym obszarze systemu, np. w dziale zamówień, są natychmiast widoczne dla pozostałych użytkowników we wszystkich działach. Wcześniejsze rozwiązania informatyczne nie dawały tej możliwości, ich użytkownicy musieli wyszukiwać informacje rozproszone po wielu bazach danych, co znacznie spowalniało i utrudniało proces podejmowania decyzji w firmie.

System ERP umożliwia pełną integrację wszystkich obszarów działania firmy. Przekłada się to na uporządkowanie wszelkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i standaryzację procedur. Przede wszystkim jednak zwiększa się tempo obiegu informacji, a przez to przyspiesza proces decyzyjny. Z kolei łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych poprawia trafność podejmowanych decyzji..

Wdrożenie systemu ERP w firmie pociąga za sobą także znaczną oszczędność czasu na obsługę realizacji zamówień, poprawę i lepszą kontrolę jakości, zarówno w sferze produkcji, jak i w sferze obsługi klienta. Umożliwia także znaczące zwiększenie efektywności pracowników, racjonalne planowanie produkcji, optymalizację stanów magazynowych, wsparcie sprzedaży. Wzrasta też tempo obiegu informacji między firmą a jej klientami i kontrahentami. System ERP uelastycznia zarówno wszystkie działy przedsiębiorstwa, jak i przedsiębiorstwo jako całość. Sprawia że firma może szybciej i lepiej reagować na wszelkie bodźce napływające z rynku.

Comarch – lider polskiego sektora ERP

Comarch to jedna z największych i najdłużej działających na rynku IT polskich firm. To bezsprzeczny lider polskiego sektora oprogramowania ERP. Specjalnością firmy są nowoczesne zintegrowane rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami. Swe produkty adresuje do takich branż jak telekomunikacja, finanse i bankowość, ubezpieczenia, przemysł, handel, sektor usługowy. Posiada ofertę dla administracji publicznej, służby zdrowia, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma od lat nie ogranicza się jedynie do polskiego rynku. W tej chwili Comarch to już gracz światowego formatu, firma posiada oddziały w ponad trzydziestu krajach na sześciu kontynentach i zatrudnia blisko sześć tysięcy pracowników.

Systemy ERP marki Comarch

Oferta firmy Comarch obejmuje zarówno produkty dedykowane bezpośrednio konkretnym branżom, np. bankowości czy służbie zdrowia, jak i bardziej uniwersalne systemy ERP, przeznaczone dla firm różnej wielkości. Do tych ostatnich należą:

Wszystkie systemy, co jest standardem w tego typu oprogramowaniu, mają strukturę modułową. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo dostosować system do specyfiki każdej firmy poprzez właściwy dobór dedykowanych modułów i aplikacji zintegrowanych. Struktura modułowa stwarza także możliwość, jeżeli w trakcie rozwoju firmy zajdzie taka konieczność, do rozbudowy systemu o kolejne funkcjonalności. Systemy ERP marki Comarch dostępne są nie tylko w wersji serwerowej, lecz także w modelu SaaS (Software as a Service) – zdalny dostęp za pośrednictwem internetu. To korzystne dla wielu firm rozwiązanie, gdyż nie wymaga tworzenia w firmie infrastruktury IT.

Co przemawia za wyborem systemu ERP marki Comarch? Przede wszystkim skala, na jaką działa ta firma i tworzy oprogramowanie. Mnogość dopracowanych pod każdym względem modułów i aplikacji pozwala na wręcz idealną konfigurację systemu do potrzeb konkretnej firmy. Dodatkowo dziesiątki tysięcy udanych wdrożeń i pozytywnych opinii użytkowników daje nam pewność, że otrzymujemy produkt sprawdzony i niezawodny.

Partner Comarch Zielona Góra spółka Infortes

Posługiwanie się zintegrowanymi systemami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie coraz szybciej staje się w polskich firmach standardem. Systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS są obecne już w wielu z nich, równie dużo przedsiębiorstw planuje ich wdrożenie w najbliższym czasie. Spółka Infortes zajmuje się sprzedażą takich systemów, ich wdrożeniami oraz serwisem. Infortes to partner Comarch i właśnie oprogramowanie spod znaku tej firmy stanowi trzon oferty spółki.

Oferowana jest sprzedaż, wdrożenie i serwis takich systemów ERP jak Comarch ERP XL, ERP XT, Optima, Altum, Enterprise. Oczywiście także innych produktów Comarch jak przykładowo Comarch CRM, Comarch WMS czy Comarch Mobile. To, jak zaznaczyliśmy, podstawa ofert, ale nie jej całość. Infortes oferuje także własne, autorskie rozwiązania. Stanowią one gotowe rozszerzenie oprogramowania Comarch. To Infortes Integra, Infortes MES, Infortes Integrator Baselinker, Infortes Skup i wiele innych.

Infortes posiada ogromne doświadczenie we wdrażaniu systemów marki Comarch. Legitymuje się największą ilością takich wdrożeń w Polsce wśród firm współpracujących z Comarch. Dzięki temu cieszy się zaszczytnym tytułem Platynowy Partner Comarch. To ważne wyróżnienie, ale jeszcze ważniejsze jest wspomniane wcześniej doświadczenie, zdobyte podczas setek przeprowadzanych wdrożeń. Jest ono dla klientów gwarancją, że współpraca z Infortesem ułoży się znakomicie, a spółka wywiąże się ze swych zadań w sposób wręcz perfekcyjny.

Infortes to wrocławska firma, jednak swe usługi oferuje na terenie całego kraju. W Zielonej Górze posiada prężnie działającą filię, obsługującą klientów z całego regionu.

Zielona Góra idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej

Magazyn Forbes podał, że Zielona Góra leżąca w województwie lubuskim uzyskała pierwsze miejsce w Rankingu Miast Przyjaznych dla Biznesu. Podczas Europejskiego Forum Samorządowego władze lokalne wymieniały się wiedzą na temat strategicznego rozwoju miasta. Szybko zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza Zielonej Góry wymaga nowych źródeł finansowania, podejmowania unikalnych inicjatyw. W tej dziedzinie miasto leżące w województwie lubuskim osiągnęło najwyższe miejsce.

Czy Zielona Góra idealnym miejscem do prowadzenia biznesu?

Na to pytanie można jedynie udzielić odpowiedzi – TAK. Dlaczego? Jest to miasto przyjazne dla wszystkich inwestorów chcących prowadzić swój biznes w Zielonej Górze. Przemawia za tym, doskonała infrastruktura techniczna, nieruchomości, które można wykorzystać na inwestycje oraz dobrze wyszkolona kadra. Komunikacja miejsca opiera się na elektromobilności, dlatego miasto jest na samym szczycie w tej dziedzinie. Wiele firm ecommercowych miało swoje początki właśnie w Zielonej Górze.

Infrastruktura dla rozwoju biznesu w Zielonej Górze

W Zielonej Górze inwestorzy nie maja problemów z wynajęciem powierzchni biurowej, magazynowej czy też handlowej. Do dyspozycji jest nieruchomość położona w przy jednej z głównych ulic i w pobliżu Starego Miasta. Nieopodal znajdują się instytucje finansowe, publiczne i handlowe, co ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej. W niedalekim sąsiedztwie są dworce PKP oraz PKS co zawsze wpływa na większą atrakcyjność każdej nieruchomości pod wynajem.

Należy również wspomnieć o porcie lotniczym Zielona Góra/Babimost położonym na skrzyżowaniu autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 oraz w sąsiedztwie magistrali kolejowej. Można stwierdzić, że województwo lubuskie ma duże możliwości na stanie się największym intermodalnym centrum tranzytowym na wschód od Odry.

Zielona Góra dla inwestorów polskich i zagranicznych

Zielona Góra rozwija się, ponieważ jest dobrze skomunikowana z innymi miastami i położona jest terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i blisko granicy z Niemcami. Jest jednym z największych miast w kraju, dlatego też jej znaczenie dla rozwoju biznesu rośnie. Gospodarka Zielonej góry opiera się produkcji przemysłowej, informatycznej, branży drzewnej i spożywczej. To z tego powodu magazyny w mieście i okolicy cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród inwestorów krajowych i zagranicznych. Centra logistyczne odpowiadają na wszystkie potrzeby inwestorów z różnych branż, ich wynajęcie jest tańsze niż w okolicy Warszawy czy też Łodzi. Sprawny rozwój miasta spowodował coraz więcej nowych miejsc pracy i poprawę warunków życia jego mieszkańców.

Dlaczego warto?

Doświadczenie

Cechuje nas nie tylko perfekcyjne przygotowanie techniczne, ale także wiedza z zakresu zarządzania projektami i tzw. „miękkich” aspektów współpracy z klientem. Uwiarygadnia nas kilkaset projektów doświadczenia.

Kompleksowość

W zależności od potrzeb klienta możemy zapewnić kompleksową obsługę projektu. Poza oprogramowaniem i jego wdrożeniem, możemy dostarczyć różnego rodzaju sprzęt, środowiska sprzętowe i bazy danych. Firmom o wyjątkowych potrzebach zapewniamy tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Stabilność

Wybierając współpracę z Infortes, nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoki standard obsługi, ale także komfort stałych warunków współpracy. Jasne procedury świadczenia usług, wysoka dostępność konsultantów, korzystne warunki rozliczeń to tylko wybrane atuty naszej oferty.

Referencje

To nie przypadek, że zaufały nam tak znane i renomowane firmy. Nasze referencje potwierdzają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie wdrażania, serwisowania i tworzenia systemów wspomagających zarządzanie.

O
NIE WIESZ KTÓRY PRODUKT JEST DLA CIEBIE?
MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJ Z NASZYM KONSULTANTEM
O
71 306 70 43
2023 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to