Oprogramowanie dla produkcji

Efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób zarządza się jego zasobami. W tej chwili wykorzystywane są coraz częściej nowoczesne systemy informatyczne, które pomogą nie tylko w zarządzaniu jednym podmiotem, ale także i grupą podmiotów. Nie da się zaprzeczyć, że systemy klasy ERP (Enterprise Resource Planning) coraz bardziej zyskują na znaczeniu – wykorzystuje się je w firmach działających w różnych branżach. Nowoczesne systemy ERP mogą znacznie usprawnić także zarządzanie produkcją.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwiązaniami z zakresu ERP dla produkcji, na pewno uda nam się zaproponować interesujące systemy. Jesteśmy przekonani, że oferta Infortes przypadnie Państwu do gustu.

Innowacyjne systemy ERP dla produkcji – moduł Comarch ERP XL Produkcja

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które wyraźnie usprawnią zarządzanie procesami produkcyjnymi w ich firmach. Decydując się na skorzystanie z usług Infortes, mogą Państwo liczyć nie tylko na rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb, ale także wdrożenie innowacyjnych systemów informatycznych. Chcielibyśmy podkreślić, że firma Infortes jako pierwsza zaczęła wdrażać moduł Comarch ERP XL Produkcja, miało to miejsce już w 2005 roku.

Rekomendujemy Państwu system Comarch ERP XL, ponieważ jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w firmach sektora MŚP, jak i większych. System odpowiada w pełni standardom obowiązującym na terenie Unii Europejskiej. Ogromnym atutem Comarch ERP XL Produkcja jest fakt, że z jego pomocą można zintegrować skutecznie różne działy firmy. Moduł ten jest ściśle zintegrowany z pozostałymi modułami częściami Comarch ERP XL jak Handel-Sprzedaż, Ksiegowość czy Business Intelligence. Możliwa jest także integracja systemu z aplikacjami zewnętrznymi.

Oprogramowanie dla produkcji – autorskie rozwiązania Infortes

Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony. Nieodmiennie zależy nam na tym, aby mogli Państwo korzystać z nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań. Dlatego też wdrażane systemy ERP wzbogacamy naszymi autorskimi rozwiązaniami.

Przykładem takiego rozwiązania jest Infortes MES, nowoczesny system informatyczny, który dodatkowo poszerza funkcjonalność oferowanych systemów Comarch. Infortes MES jest skutecznym rozwiązaniem, które umożliwia nie tylko ewidencjonowanie danych przy poszczególnych stanowiskach, ale także dokładne śledzenie procesów, do których dochodzi na liniach produkcyjnych. To rozwiązanie, które będzie doskonale uzupełniać funkcje nowoczesnych systemów ERP dla produkcji.

Innym autorskim systemem, które możemy zaoferować naszym klientom, jest Infortes Planer, z pomocą którego można bardziej efektywnie zarządzać surowcami oraz zasobami. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji na temat tego, a także innych naszych rozwiązań.

Infortes zawsze stara się dopasowywać oferowane systemy do potrzeb konkretnej branży albo konkretnego przedsiębiorstwa. W praktyce oznacza to, że niejednokrotnie sięgamy po gotowe zintegrowane rozwiązanie, które można wykorzystywać razem z naszymi wdrożeniami. Chodzi tutaj np. o nowoczesne oprogramowanie SCADA albo OEE. To jeszcze nie wszystko. Jesteśmy oczywiście w stanie zintegrować system Comarch ERP XL z urządzeniami wykorzystywanymi w procesach produkcji w firmie klienta.

Własne know-how, pozyskane w drodze realizacji wielu różnych projektów, pozwala nam na dostosowanie naszych rozwiązań do Państwa potrzeb. W tej chwili możemy zaoferować już gotowe systemy dla podmiotów, które działają w branży spożywczej, farmaceutycznej oraz kosmetycznej. Opracowaliśmy innowacyjny pakiet rozwiązań, które stanowią znakomite uzupełnienie dla systemu Comarch ERP XL. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Infortes MES Plus, system, który gwarantuje sprawną ewidencję najważniejszych danych produkowanych wyrobów, jak np. terminów przydatności, numerów serii itd. Oprócz tego Infortes MES Plus może usprawnić wydawanie surowców do produkcji, a także kompletowanie wysyłek itd.

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych – dlaczego warto nam zaufać?

Infortes to firma, która od dawna zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych systemów informatycznych w przedsiębiorstwach. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych sektorów. Rozległe doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych współpracowników pozwalają nam zaoferować Państwu rozwiązania na najwyższym poziomie.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę w firmami produkcyjnymi, które chciałyby usprawnić, przyśpieszyć procesy produkcyjne oraz ich planowanie. Z pewnością uda nam się zaproponować Państwu innowacyjne rozwiązania, które będą idealnie pasować do specyfiki danej firmy. Dlaczego warto powierzyć wdrożenie oprogramowania dla firm produkcyjnych właśnie nam? Nie dość, że doskonale znamy nowoczesne programy od strony technicznej, to jeszcze potrafimy dobrać rozwiązania odpowiednie dla firm produkcyjnych. Wiemy, jak funkcjonują firmy produkcyjne, wiemy, jakie mają potrzeby i jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania zarówno organizacyjne, jak i techniczne. Nasi konsultanci współpracowali już z wieloma firmami produkcyjnymi, dysponują zatem wystarczającym doświadczeniem, aby pomóc także i Państwu.

Każdy projekt realizujemy terminowo, trzymamy się uzgodnionego z klientem budżetu. Zawsze oferujemy takie rozwiązania, w przypadku których koszt wdrożenia nie przekroczy korzyści firmy odniesionych dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów informatycznych.

Oprogramowanie ERP dla firm z różnych branży

Naszym atutem jest ogromne doświadczenie. Dotychczas współpracowaliśmy już z firmami produkcyjnymi z wielu różnych sektorów. Wśród naszych klientów były przedsiębiorstwa działające w branży spożywczej, metalowej, kosmetycznej, elektronicznej, ceramicznej, papierniczej itd. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z referencjami od zadowolonych klientów, także od firm produkcyjnych, które korzystają z wdrożonych przez nas pakietów rozwiązań. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że współpracowaliśmy m.in. z takimi przedsiębiorstwami jak:

  • Torf Corporation – Fabryka Leków (marka Tołpa) – współpracę z tą znaną firmą kosmetyczną rozpoczęliśmy w roku 2009. Wtedy to na życzenie klienta wdrożyliśmy system Comarch ERP XL, który pomaga w zarządzaniu sprzedażą i zasobami, obsłudze magazynu itd. W dalszym etapie współpracy zostało wdrożone oprogramowanie do zarządzania produkcją, w tym nasze autorskie rozwiązanie Infortes MES, które pozwoliło na znaczne zautomatyzowanie produkcji;

  • Kupiec – nasze usługi poleca także firma Kupiec, ceniony polski producent zdrowej żywności. Na zlecenie firmy Kupiec wdrożyliśmy system Comarch ERP XL, co pozwoliło m.in. na szybsze przetwarzanie informacji, łatwiejsze planowanie produkcji oraz wyraźną optymalizację wielu procesów produkcyjnych;

  • Fast – producent szeroko pojętej chemii budowlanej, zdecydowała się na wdrożenie nowoczesnych systemów informatycznych we wszystkich działach, w tym także w dziale produkcji;

  • Dijo – współpracowaliśmy z zespołem przedsiębiorstw, który jest aktywny w kilku różnych obszarach wytwórczych. Także i w tym przypadku udało nam się zaproponować rozwiązania satysfakcjonujące klienta. Zaczęliśmy od wdrożenia systemu Comarch ERP XL, w tym także modułu Mobilna Sprzedaż (2014). Kolejnym krokiem było wdrożenie aplikacji Infortes MES w wersji dostosowanej do potrzeb Dijo.

  • Capricorn – ze współpracy z nami zadowolony jest także ceniony producent komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych, firma Capricorn. Na życzenie klienta nasz zespół wdrożył nowoczesny system klasy ERP, co pozwoliło na zoptymalizowanie wielu działań w firmie.

  • Metal-Jawor – nasze usługi rekomenduje firma Metal-Jawor, która specjalizuje się w produkcji urządzeń wykorzystywanych w branży szklarskiej, magazynowej oraz kamieniarskiej. Wdrożenie nowoczesnego sytemu klasy ERP przyniosło szybkie korzyści – już w pierwszym roku korzystania firma odnotowała wzrost rentowności.