Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Programista .Net

Najnowsze technologie programistyczne Microsoft to Twój żywioł? Lubisz podejmować nowe wyzwania i odnosić sukcesy realizując kolejne zadania? Mamy dla Ciebie ofertę.

Stanowisko: Programista .Net
Miejsce pracy: Wrocław, Zielona Góra

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji w technologii .NET.

Wymagania

  • Znajomość MS-SQL
  • Znajomość języków wspierających platformę .NET
  • Chęć kształcenia i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą

Oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę i wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów oraz posiadanej wiedzy i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w modelu stacjonarnym
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym (przy czym nie wykluczamy innych optymalnych dla kandydatów form współpracy)
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@infortes.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infortes sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim cv lub w innych dokumentach dołączonych do cv, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>