Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Lubisz pracę z Klientem? Wiesz w jaki sposób systemy informatyczne mogą wspierać zarządzanie firmą? Dołącz do nas!

Stanowisko: Konsultant wdrożeniowy systemów ERP
Miejsce pracy: Wrocław, Poznań, Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb Klienta i opracowanie Projektu Wdrożenia
  • Przeprowadzenie wdrożenia systemu (instalacja, konfiguracja, migracja danych, kastomizacje)
  • Przeszkolenie Klienta z zakresu funkcjonalności oprogramowania
  • Wsparcie Klienta podczas uruchomienia systemu
  • Przekazanie wdrożonego systemu pod opiekę Działu Wsparcia Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub serwisowaniu systemu Comarch ERP XL, Comarch ERP OPTIMA
  • Znajomość zagadnień z obszarów: handel, magazyn i produkcja lub księgowość i kadry-płace
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość Crystal Reports, WebService, REST API, SOAP
  • Gotowość do ciągłej nauki i rozwoju zawodowego
  • Umiejętność pracy z klientem, rozwiązywania problemów oraz kreatywność
  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazd kat. B

Oferujemy

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w pełnych wyzwań projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zakończone certyfikatami
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach naszej firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy – https://pl-pl.facebook.com/Infortes

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego na życie
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Komputer do użytku prywatnego
  • Karty przedpłacone
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@infortes.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infortes sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim cv lub w innych dokumentach dołączonych do cv, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>