Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Najlepsze wdrożenie Comarch ERP XL 2020!

Opublikowano: 10.12.2020 | Kategorie: Aktualności

Nasze wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Euphora (marka PAESE) zwyciężyło w konkursie na Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP XL, a nasza firma otrzymała tytuł Partnera Roku Comarch po raz czwarty z rzędu. Oczywiście nie wdrażamy systemów po to, żeby wygrywać w konkursach, ale nie mamy też problemu ze wskazaniem ciekawych wdrożeń do konkursu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy aż dwie nagrody za wdrożenie w PZZ Wałcz, a w tym roku postawiliśmy na branżę w której mamy także wiele wdrożeń – produkcję kosmetyków.

Wdrożenie w firmie Euphora było poprzedzone dokładną analizą potrzeb oraz przygotowaniem projektu wdrożenia. Obejmował on m.in. opis sposób obsługi procesów w systemie, dokładny harmonogram działań, a także sposób dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Już na etapie analizy staraliśmy doradzić klientowi, w jaki sposób optymalnie wykorzystać możliwości systemu. W takich sytuacjach doświadczenie konsultantów jest nie do przecenienia. Comarch ERP XL ma mnóstwo możliwości konfiguracji, ale wskazanie tych optymalnych, które sprawdzą się w danej firmie i zrealizują potrzeby klienta najlepiej,  jest zadaniem dla doświadczonych wdrożeniowców. Nasze know-how branżowe oraz gotowe rozszerzenia do systemu Comarch (m.in. Infortes MES  oraz Infortes Protexo) sprawdziły się po raz kolejny.

Euphora zdecydowała się na wdrożenie bardzo szerokiego zakresu modułów oraz funkcjonalności w jednym etapie. Często zdarza się, że klienci decydują się na wdrażanie w dwóch etapach lub wdrażanie modułów uzupełniających po pewnym czasie.  Tym razem, przy jednym podejściu zinformatyzowaliśmy produkcję, obsługę mgazynu, obsługę wielokanałowej sprzedaży, kadry i płace, finanse oraz analizy business intelligence. Wymagało to wiele prac przygotowawczych i testów, łącznie w weryfikacją prototypu działającego systemu. Przeszkoleni kluczowi użytkownicy ze strony klienta, jeszcze przed uruchomieniem produkcyjnym systemu zweryfikowali czy działa on zgodnie z ich oczekiwaniami. Tym razem po stronie klienta było przygotowanie infrastruktury technicznej, serwerów, stacji MES na produkcji, terminali magazynowych i drukarek. Oczywiście według przedstawionych przez nas wytycznych. Należy podkreślić bardzo dobre przygotowanie klienta do projektu. Całość przedsięwzięcia była zaplanowana z odpowiednim wyprzedzeniem, zostało jasno określone cele wdrożenia oraz zmobilizowany zespół projektowy z kierownikiem projektu na czele. Udało się także zorganizować korzystne finansowanie projektu ze środków unijnych oraz  poprzez leasing.

Zwieńczeniem projektu jest nie tylko nagroda, którą otrzymaliśmy od Comarch, ale także zaproszenie naszego klienta do uczestnictwa w webinarium „Produkcja w Dobrych Rękach 2020” oraz list referencyjny otrzymany z firmy Euphora.

Relację z wręczenia nagrody i krótki wywiad można zobaczyć tutaj.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wdrożeniem systemu Comarch ERP lub jego rozwojem, prosimy o kontakt sprzedaz@infortes.pl  lub serwis@infortes.pl.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.