Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

ERP w branży kosmetycznej – pobierz kompendium wiedzy

Opublikowano: 11.12.2020 | Kategorie: Aktualności, ERP

Branża kosmetyczna w naszym kraju dynamicznie się rozwija. Dotyczy to także firm produkujących kosmetyki. Wymagania wobec systemów ERP stawiane przez producentów kosmetyków są bardzo wysokie. Szczególnie w obszarze zarządzania produkcją występuje wiele procesów i funkcjonalności, które muszę być kompleksowo wspierane przez oprogramowanie. W przeciwnym razie, równolegle do ewidencji komputerowej funkcjonować będzie ewidencja papierowa lub w arkuszach kalkulacyjnych, która jest zmorą wielu firm. Śledzenie partii w całym łańcuchu logistyczno-produkcyjnym, zarządzanie technologiami, kontrola jakości, planowanie optymalnej wielkości zleceń to tylko niektóre z wyzwań stawianych przed systemem ERP. Konieczną funkcjonalnością produkcyjną dla firm z Państwa branży jest system MES, który umożliwia ewidencję zdarzeń zachodzących na produkcji w czasie rzeczywistym. Dzięki branżowej aplikacji Infortes MES dane na temat realizowanych zleceń wprowadzane są bezpośrednio przy stanowiskach, a wiele danych pobieranych jest automatycznie z wag lub innych urządzeń. Znaczącym usprawnieniem jest wykorzystywanie kodów kreskowych przy obrocie surowcami, półproduktami i wyrobami gotowymi. Identyfikacja jest precyzyjna, szybka, i bezbłędna. Kolejnym branżowym uzupełnieniem przygotowanym przez naszą firmę jest Infortes Protexo, aplikacja umożliwiająca generowanie Raportu Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. W obszarze sprzedaży wiele firm mierzy się z wyzwaniem obsługi wielokanałowej sprzedaży – e-commerce, dostawy do sieci handlowych, praca przedstawicieli handlowych w terenie itd. Oczywiście to tylko wybrane funkcjonalności, a nasze wdrożenia obejmuje komplet modułów ERP, łącznie z księgowością, zarządzaniem personelem czy analizami business intelligence.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz innowacyjności naszych wdrożeń w tej branży jest nagroda za Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP XL 2020, którą otrzymaliśmy za wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Euphora (Paese). Naszymi klientami z tej branży są także Torf Corporation (Tołpa) oraz Verona Cosmetics.

Polecamy Państwu zapoznanie się z przygotowanym przez Comarch kompendium wiedzy na temat systemów ERP w branży kosmetycznej przygotowanym przez Comarch. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jak w szczegółach działają nasze systemy, to zachęcamy do kontaktu. Istnieje możliwość przeprowadzenia dedykowanej prezentacji systemu z uwzględnieniem specyfiki Państwa firmy (wyroby, technologie, kanały sprzedaży itd.).

Aby pobrać kompendium wiedzy o systemach ERP dla branży kosmetycznej wypełnij formularz.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.