Masz pytania ? 71 306 70 43
71 306 70 43
Masz pytania?

O Firmie

Infortes zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS i inne. Naszymi klientami są głównie średniej wielkości i duże firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Działamy na terenie całego kraju, zapewniając wszystkim naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy firmą z największą ilością wdrożeń systemu Comarch ERP XL (kiedyś CDN XL).

Pomagamy naszym klientom w doborze i uruchomieniu odpowiednich rozwiązań informatycznych, biznesowych i finansowych, optymalnych dla specyfiki ich działalności, niezależnie od branży, czy skali ich działalności. Nasze wdrożenia są jak dobrze skrojony garnitur – dobieramy i integrujemy produkty tak, aby spełniały wszelkie wymagania funkcjonalne niezbędne dla sprawnego i efektywnego zarządzania firmą. Procesy biznesowe i informatyczne stanowią jedną uzupełniającą się całość. W nietypowych sytuacjach samodzielnie realizujemy dodatkowe usługi programistyczne – projektujemy i programujemy nie tylko pojedyncze funkcje czy raporty, ale także kompletne dedykowane moduły realizujące indywidualne wymagania klientów. Prowadzimy również serwis oprogramowania oraz prowadzimy szkolenia dla użytkowników systemów tak, aby maksymalnie wykorzystać możliwości tkwiące w oprogramowaniu.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową realizację projektów wdrożeniowych wraz z dostawą i uruchomieniem niezbędnej infrastruktury teleinformatycznej w postaci serwerów, oprogramowania systemowego oraz bazodanowego. Pomagamy także w doborze optymalnego modelu finansowania przedsięwzięcia. Pozyskujemy dla naszych klientów dofinansowanie ze środków unijnych.

Jesteśmy firmą młoda i dynamiczną, ale już z ponad 11 letnim stażem współpracy z Comarch.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email:
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email:
2018 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infortes Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.