Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Dlaczego warto

DOŚWIADCZENIE

Wdrażanie informatycznych systemów wspomagających zarządzanie jest naszą pasją. I to od wielu lat. Odpowiednio dobrane oprogramowanie to tylko jeden z warunków udanego projektu, najważniejszymi są doświadczenie i wiedza firmy wdrożeniowej. Cechuje nas nie tylko perfekcyjne przygotowanie techniczne, ale także wiedza z zakresu zarządzania projektami. Uwiarygadnia nas kilkaset projektów doświadczenia we wdrożeniach ERP w wielu branżach.

STABILNOŚĆ

Wybierając współpracę z Infortes, nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoki standard obsługi, ale także komfort stałych warunków współpracy. Jasne procedury świadczenia usług, wysoka dostępność konsultantów, korzystne warunki rozliczeń to tylko wybrane atuty naszej oferty. Wkrótce będziemy obchodzić 15-to lecie współpracy z pierwszymi klientami i tyle samo czasu pracują u nas pierwsi zatrudnieni konsultanci. Oprogramowanie, które oferujemy cały czas jest unowocześniane, poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, zmieniają się technologie, stałe jest tylko to, że cały czas można na nas polegać.

KOMPLEKSOWOŚĆ

W zależności od potrzeb klienta możemy zapewnić kompleksową obsługę projektu. Poza oprogramowaniem i jego wdrożeniem, możemy dostarczyć różnego rodzaju sprzęt, środowiska sprzętowe i bazy danych. Firmom o wyjątkowych potrzebach zapewniamy tworzenie oprogramowania dedykowanego. Zaproponujemy i dostarczymy odpowiednią infrastrukturę informatyczną, serwery, komputery czy terminale. Nasi konsultanci przedstawią także optymalny model finansowania, w tym dofinansowanie ze środków unijnych.

REFERENCJE

Zdobycie i utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta z użytkowania systemu informatycznego jest priorytetem naszej działalności. Podstawą do tego jest zrozumienie potrzeb klienta, przedstawienie optymalnej propozycji ich zaspokojenia oraz realizacja w założonym czasie, zakresie i budżecie. To nie przypadek, że zaufały nam tak znane i renomowane firmy. Nasze referencje potwierdzają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie wdrażania, serwisowania i tworzenia systemów wspomagających zarządzanie.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.