Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

V Spotkanie Użytkowników Comarch ERP XL za nami!

Opublikowano: 17.04.2024 | Kategorie: Aktualności, ERP

W dniu 11 kwietnia 2024 roku, w malowniczym otoczeniu Zamku Topacz, spotkaliśmy się z naszymi klientami w ramach wyjątkowego wydarzenia, jakim było „V Spotkanie Użytkowników Comarch ERP XL”. Organizowane przez naszą firmę spotkanie zgromadziło ponad 110 naszych klientów z całego kraju! Stanowiło ono również doskonałą okazję do uczczenia 20 lat działalności naszej firmy.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję do wysłuchania kilkunastu ciekawych wystąpień, część z nich, była przygotowana wspólnie przez naszych klientów oraz konsultantów Infortes. Przedstawiciele mi.in.: AgroAs, Elmar, Instytut Mechaniki, Planteon, Plasser Polska, PZZ Wałcz, opowiedzieli o tym, jak Comarch ERP XL oraz moduły Infortes wspierają ich działalność.

Prezentacje były ukierunkowane na omówienie wybranych modułów i funkcjonalności, rozmawialiśmy m.in. na temat:

  • automatyzacji procesów biznesowych dzięki autorskiemu rozwiązaniu Infortes Integra, który służy do bezpiecznej integracji Comarch ERP XL z systemami zewnętrznymi (więcej na ten temat: https://infortes.pl/oferta/oprogramowanie/rozwiazania-autorskie/infortes-integra/),
  • Infortes MES – module kierowanym do firm produkcyjnych, uzupełniający standardową funkcjonalność modułu Produkcja Comarch ERP XL (więcej na ten temat: https://infortes.pl/oferta/oprogramowanie/rozwiazania-autorskie/infortes-mes/),
  • wykorzystywaniu systemu Comarch BI Point do analizowania danych zgromadzonych w Comarch ERP XL (i nie tylko!) oraz szybkiego przygotowywania analiz i raportów,
  • Comarch Obieg Dokumentów – rozwiązaniu, które rewolucjonizuje proces obiegu dokumentów w przedsiębiorstwach. Eliminuje błędy ludzkie, redukuje koszty związane z dokumentacją papierową, zapewniając jednocześnie szybką i sprawną obsługę procesów.

W tak wyjątkowym dniu nie mogło również zabraknąć na scenie przedstawicieli Comarch. Odwiedzili nas: Dyrektor Sprzedaży Comarch ERP – Łukasz Kozłowski, Dyrektor Konsultingu Comarch ERP – Tomasz Rutkowski oraz Product Manager – Paweł Krupa. Panowie  podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą między innymi w temacie sztucznej inteligencji, nowego modułu Comarch APS, jak również tak wyczekiwanego przez wszystkich KSeF-u.

Przedstawiciele naszego Partnera, Europejskiego Funduszu Leasingowego zaprezentowali zgromadzonym możliwości leasingu w branży IT. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyła się również Strefa Eksperta, w której mogli pogłębiać swoją wiedzę na temat systemu Comarch ERP XL.

Chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za aktywny udział, a zwłaszcza przedstawicielom naszych klientów, którzy zechcieli podzielić się praktycznymi przykładami wykorzystania systemu Comarch ERP XL w swojej działalności.

Chcemy, aby takie spotkania, były prawdziwą inspiracją dla naszych klientów, aby uczestnicy wychodzili z tych wydarzeń z nowymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na możliwości, jakie oferują systemy Comarch oraz Infortes. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie informacji o aktualnych funkcjach i rozwiązaniach, ale także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń i budowania relacji. Chcemy, aby uczestnicy czuli, że są częścią czegoś większego, że mogą wnieść swój wkład i czerpać inspirację z sukcesów innych użytkowników systemu Comarch ERP XL.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.