Masz pytania ? 71 306 70 43
71 306 70 43
Masz pytania?

Administrator Infrastruktury IT

Szukamy osoby przed którą serwery, stacje robocze i wszelkie urządzenia sieciowe nie mają tajemnic.

Stanowisko: Administrator Infrastruktury IT Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zarządzanie infrastrukturą informatyczną naszych Klientów.

  • administrowanie serwerami rodziny Microsoft (min.: Active Directory DNS, DHCP, Windows Server, SQL Server, Sharepoint, Hyper-V)
  • administrowanie serwerami Linux
  • zaawansowana znajomość zagadnień dotyczących sieci LAN, WAN, VPN, WiFi
  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi – switche i routery
  • obsługa systemów backupowych
  • świadczenie usługi pomocy użytkownikom – Help Desk
  • przegląd i konserwacja sprzętu komputerowego oraz usuwanie usterek
  • zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • administracja bazami danych MS SQL
  • zarządzanie urządzeniami peryferyjnymi

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami IT, sieciami w środowisku Windows i Linux
  • wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • mile widziane ukończone szkolenie z zakresu konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z usługą Active Directory
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • praktyczna znajomość technologii wirtualizacyjnych
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

Oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • samodzielność i przestrzeń do rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stałą + część zmienną powiązaną z wynikami)
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@infortes.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infortes sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim cv lub w innych dokumentach dołączonych do cv, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Dane kontaktowe

WrocławInfortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Prosta 69
00-838 Warszawa
tel. (022) 487 11 59
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10