Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Jesteśmy partnerem numer 1 Comarchu!

Opublikowano: 04.01.2024 | Kategorie: Aktualności, ERP

Podczas przeglądania stron internetowych i ofert firm w różnych branżach zauważysz jedno wspólne przekonanie: każda z nich podkreśla zatrudnianie profesjonalistów, posiadanie wieloletniego doświadczenia, oferowanie fachowego doradztwa i gwarancję najwyższej jakości usług. Niestety, często te deklaracje nie są poparte rzeczywistymi osiągnięciami, nagrodami, referencjami Klientów czy odpowiednimi certyfikatami. W rzeczywistości nie ma miejsca na setki liderów w jednej dziedzinie.

Współpraca z Comarch nie tylko przynosi nam znaczące sukcesy, ale także sprawia nam ogromną radość dzielenia się nimi z innymi. W tym roku obchodzimy 20. rocznicę naszej współpracy, podczas której z dumą możemy wspominać szerokie grono stałych klientów, z którymi współpracujemy od lat. Nasza renomowana marka, Infortes, przyciąga również tych, którzy byli niezadowoleni z dotychczasowych partnerów IT, co potwierdza przyłączenie się do nas kilkunastu nowych firm w ciągu ostatniego roku. Nasze doświadczenie przekłada się na realne rezultaty – rocznie realizujemy najwięcej projektów związanych z Comarch, obejmujących zarówno mniejsze instalacje, jak i rozbudowane przedsięwzięcia. Codziennie udzielamy wsparcia helpdesk dla licznych firm. Co niesie za sobą to długotrwałe doświadczenie? Ignacy Jan Paderewski w swoich „Pamiętnikach” udziela nam odpowiedzi poprzez słowa: „Prawdziwą umiejętność, zarówno w nauce, jak i w sztuce, a także w każdym innym obszarze, zdobywa się tylko poprzez codzienną pracę i wysiłek. I to jest bezwzględnie pewne”.

Z dumą informujemy, że na koniec 2023 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży oprogramowania Comarch ERP XL, a także łącznym rankingu Comarch ERP obejmującym wszystkie systemy Comarch. To ogromny sukces, który wynikał z naszej ciężkiej pracy i determinacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę silną konkurencję, która działa w tej branży od 20 lat i dłużej.

Dziękujemy za zaufanie!

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.