Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

System pełen zdrowia

Opublikowano: 07.12.2010 | Kategorie: Napisali o nas

System ERP pełen zdrowia i smaku

Kupiec, jeden z największych producentów zdrowej żywności w Polsce, wdrożył pakiet ERP Comarch CDN XL. System optymalizuje przebieg najważniejszych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Implementację systemu ERP przeprowadziła firma Infortes z Wrocławia.

Firma Kupiec przez wiele lat korzystała z autorskiego, dedykowanego systemu informatycznego wspierającego zarządzanie oraz dodatkowych aplikacji od różnych dostawców. Ze względu na cechy technologiczne dotychczasowych programów, a także ich funkcjonalności, Zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu nowego, zintegrowanego systemu ERP.

Wdrożenie systemu w tak dużej organizacji jak nasza wymagało odpowiedniego przygotowania oraz autorskiego podejścia wdrożeniowców firmy Infortes. Projekt był realizowany etapowo, a Comarch CDN XL został odpowiednio dopasowywany do naszych wymagań – mówi Tomasz Peterman, dyrektor ds. rozwoju w firmie Kupiec Sp. z o.o. – Po wdrożeniu Comarch CDN XL stał się on głównym systemem informatyczny w naszej firmie. Wszyscy pracujemy na tych samych danych, nie ma konieczności ich wielokrotnego wprowadzania i uzgadniania. Comarch CDN XL sprawdził się w specyfice działania naszego przesiębiorstwa (śledzenie partii, terminy przydatności, duże ilości dokumentów handlowych z wieloma pozycjami, krótkie czasy realizacji zamówień od odbiorców). Wdrożenie zaowocowało dużymi korzyściami dla spółki, m.in. w zakresie szczegółowego planowania i rozliczania produkcji – dodaje Tomasz Peterman.

Obecnie Kupiec korzysta z sytemu Comarch CDN XL w bardzo szerokim zakresie. Wdrożone zostały moduły: Produkcja, Administracja, Sprzedaż, Zamówienia, ECOD, Import, Księgowość oraz Środki Trwałe.

Staramy się konsekwentnie oferować nasze rozwiązania w branżach, gdzie posiadamy już doświadczenia i know-how. Firmie produkcyjnej z rozbudowanymi strukturami sprzedaży, która współpracuje z sieciami sprzedaży detalicznej, jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko system ERP, ale przede wszystkim rozwiązania organizacyjne, które zwiększą jej konkurencyjność. Przedsiębiorstwa, które szukają systemów ERP, we współpracy z nami coraz częściej pytają o aspekty konsultingowe, a nie o warstwę techniczną – podkreśla Piotr Mazurek, wiceprezes Zarządu Infortes.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.