Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Partnerstwo 2022 Comarch za nami, wszystko przed nami!

Opublikowano: 13.10.2022 | Kategorie: Aktualności

„Wszystko przed nami!” było hasłem przewodnim tegorocznej konferencji partnerów Comarch. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, ponownie spotkaliśmy „twarzą w twarz”. Tym razem miejscem spotkania był łódzki Viena House Andel’s. Jak zwykle spotkanie było okazją do podsumowania ostatniego roku. Według raportu IDC, Comarch kolejny rok z rzędu zwiększył swój udział w polskim rynku systemów ERP i nadal jest jedyną firmą z czołówki, która zwiększa go systematycznie co rok. Obecnie plasuje się na drugim miejscu, ale do zagranicznego lidera rankingu, brakuje mu już tylko kilka punktów procentowych.

Nieskromnie musimy przyznać, że doskonałe wyniki sprzedaży Comarch, to także nasza zasługa. Podczas konferencji przedstawione zostały wyniki sprzedaży partnerów. Nasza firma uplasowała się na czele rankingu w dwóch najbardziej prestiżowych kategoriach,  otrzymując tym samym tytuł i nagrodę:

Lider Sprzedaży Comarch ERP XL,

Lider Sprzedaży Comarch ERP 4.0 (m.in. Mobile, DMS, WMS).

To nie był koniec wyróżnień, ponieważ w dalszej części spotkania ogłoszono wyniki konkursu na najciekawsze wdrożenia systemów Comarch i przyznano tytuły Partnera Roku Comarch. Uznanie w oczach komisji składającej się z pracowników Comarch znalazły nasze następujące wdrożenia:

Najlepsze wdrożenie Comarch ERP XL, za wdrożenie w firmie HART SM,

Najlepsze wdrożenie Comarch Mobile, za wdrożenie w firmie AgroAs.

Statuetki zostały wręczone nam przez Prezesa Zarządu Comarch S.A. profesora Janusza Filipiaka.

Partnerstwo 2022 było jak zwykle okazją do przedstawienia partnerom planów rozwojowych produktów Comarch. Jesteśmy pod wrażeniem ilości i zakresu nowych modułów i funkcjonalności, które pojawią się w systemach Comarch. Pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej w kraju, Comarch nie zamierza zwalniać tempa i inwestuje w nowe rozwiązania i kolejne wersje swoich produktów. Wśród nich należy wymienić m.in.:

– nowy marketplace Comach wszystko.pl,

– znaczący rozwój funkcjonalności modułów ERP 4.0 Comarch,

– wprowadzenie platformy Apfino Comarch, do wsparcia zarządzania płynnością użytkowników Comarch ERP,

– rozwój oferty chmury Comarch dla przedsiębiorstw,

– nowe funkcjonalności produktów Business Intelligence Comarch.

W drugim dniu konferencji, laureaci zaprezentowali ponad 400 uczestnikom spotkania, swoje nagrodzone wdrożenia. Natomiast przedstawiciele Comarch przedstawili szczegółowo plany rozwojowe głównych produktów Comarch ERP (XL, Optima, DMS, eCommerce) , a także w formie paneli tematycznych, przeprowadzono bardziej szczegółowe pokazy wybranych funkcjonalności. Ilość oraz jakoś przekazu była imponująca. Comarch od wielu lat inwestuje znaczące kwoty w rozwój produktów i ten trend utrzyma się w kolejnych latach. Cieszymy się w imieniu swoim oraz naszych klientów.

Materiał multimedialny z tego spotkania znajdziecie Państwo na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/Infortes/ .

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2024 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.