Masz pytania ? 71 306 70 43
(71) ZADZWOŃ
Masz pytania?

Infortes – Partner Roku 2018

Opublikowano: 17.01.2019 | Autor: Piotr Mazurek | Kategorie: Aktualności, ERP

Przy okazji konferencji partnerów Comarch w Arłamowie, Comarch podsumował ostatni rok swoich działań. Rok 2018 był kolejnym rokiem wzrostu udziałów Comarch w rynku systemów ERP w Polsce. Comarch jest największym polskim dostawcą systemów ERP. Rośnie też ilość wdrożeń ERP Comarch poza granicami naszego kraju.

Miniony rok był bardzo dobry, także dla naszej firmy. W 15-sty rok działalności wchodzimy jako krajowy lider pod względem ilości wdrożeń Comarch ERP XL. Naszym serwisem otaczamy najwięcej użytkowników Comarch ERP XL w Polsce. Wdrażamy nie tylko dużo, ale przede wszystkim skutecznie. Potwierdzeniem tego faktu jest nagroda za najlepsze wdrożenie branżowe Comarch ERP XL w 2018 roku. Comarch docenił wykorzystanie przez nas Comarch ERP XL jako „bazy”, którą dopasowaliśmy do indywidualnych potrzeb firm produkcyjnych z branży kosmetycznej. Nasze moduły wspierające m.in. ewidencję zdarzeń i śledzenie partii na produkcji (Infortes MES) oraz zapewniające pełną dokumentację procesu produkcji (Infortes Protexo) dają naszym klientom dodatkowe wymierne korzyści z wdrożenia Comarch ERP XL.

Średniej wielkości firmy produkcyjne od lat są w naszej grupie docelowej. Sukcesy, które odnosimy są wynikiem realizowanej od lat strategii w tym segmencie rynku odbiorców systemów ERP. Zebrane doświadczenia, know-how oraz gotowe aplikacje uzupełniające do Comarch ERP XL to nasz wyróżnik wśród partnerów Comarch. Realizując nowe projekty nie zapominamy o serwisie i rozwoju instalacji w firmach dłużej użytkujących ERP Comarch. Najstarsze instalacje u naszych klientów mają już 14 lat, największe – ponad 150 jednoczesnych użytkowników czy dziesiątki tysięcy zdefiniowanych technologii i setki tysięcy zleceń produkcyjnych.

Piotr Mazurek

W Infortes odpowiada za sprzedaż i marketing oraz kształt tej firmy w przyszłości. Wcześniej pracował jako konsultant i analityk systemów ERP. Interesują go trendy w rozwoju systemów wspomagających zarządzanie, a po godzinach koszykówka.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) zadzwoń
email: info@napisz
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) zadzwoń
email: info@napisz
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) zadzwoń
email: info@napisz

2021 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.