Masz pytania ? 71 306 70 43
Masz pytania?

Nagroda Computerworld dla Infortes – Partner Roku 2019

Opublikowano: 16.10.2019 | Autor: Piotr Mazurek | Kategorie: Aktualności, ERP

Tegoroczne spotkanie partnerów Comarch – Partnerstwo już za nami. Konferencja tradycyjnie rozpoczęła się od podsumowania mijającego roku. Wyniki sektora Comarch ERP są więcej niż dobre. Jako jedyna polska firma mamy ponad 20% udział w rynku systemów ERP i jako jedyni z czołówki notujemy od lat wzrost tego udziału. Nieskromnie mówiąc Infortes od lat solidnie pracuje na ten wynik i tradycyjnie jesteśmy w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających partnerów.

Sprzedaż jest ważna, ale naszym priorytetem jest jakość wdrożeń i serwisu, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Podczas konferencji Comarch otrzymaliśmy wyróżnienia potwierdzające, że jesteśmy na właściwym kursie. Trafiły do aż nas dwie statuetki Partnera Roku Comarch. Pierwsza przyznana przez IDG Computerworld za „Najbardziej kompleksowo zdigitalizowane procesy w firmie”, za nasze wdrożenie w Polskich Zakładach Zbożowych Wałcz. Przedstawiliśmy ten projekt do konkursu, ze względu na szeroki zakres wdrożenia Comarch ERP XL oraz wiele niestandardowych prac programistycznych (rozbudowana obsługa skupu surowca) oraz integracyjnych (m.in. z systemem automatyki zarządzającej wytwórnią oraz urządzeniami takimi jak wagi i czujniki). Nagrodę wręczył Redaktor Naczelny Computerworld Polska Pan Tomasz Bitner. Kulminacyjnym punktem tej części konferencji było głosowanie partnerów na najlepsze wdrożenie ERP Comarch. Uzyskaliśmy ponad 40% głosów spośród dziesięciu prezentowanych projektów. Nagroda przyznana przez innych partnerów cieszy w szczególny sposób. Przyznali ją specjaliści, którzy jak nikt, potrafią docenić nasze umiejętności. Tytuły Partnera Roku Comarch przyznawane są od 2017 roku i nasza firma była dotychczas laureatem wszystkich edycji tego konkursu.

Jak zwykle najwięcej czasu podczas konferencji Comarch poświecono jednak na prezentacje nowych modułów oraz funkcjonalności. Zarówno w formie wykładów, ale także warsztatów oraz indywidualnych rozmów. Rozwój oferty Comach jest imponujący, co cieszy nas jako partnera i jest bardzo dobrą informacją dla użytkowników systemów Comarch.

Więcej informacji o nowościach w systemach Comarch przekażemy Państwu w naszych newsletterach. W razie pytań prosimy o kontakt info@infortes.pl.

Zobacz nasze wdrożenie w PZZ Wałcz

Piotr Mazurek

W Infortes odpowiada za sprzedaż i marketing oraz kształt tej firmy w przyszłości. Wcześniej pracował jako konsultant i analityk systemów ERP. Interesują go trendy w rozwoju systemów wspomagających zarządzanie, a po godzinach koszykówka.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email: info@infortes.pl
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 398 89 16
email: info@infortes.pl
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
Poznań Infortes Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
tel. (061) 415 13 25>
email: info@infortes.pl

 

2023 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.