Masz pytania ? 71 306 70 43
71 306 70 43
Masz pytania?

Innowacje + Dotacje

Opublikowano: 18.12.2015 | Autor: Piotr Mazurek | Kategorie: Aktualności

W III kwartale 2015 roku spodziewamy się ogłoszenia kolejnych konkursów na dotacje ze środków Unii Europejskiej. To doskonała okazja do wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych ze znacznym, bezzwrotnym dofinansowaniem. W porównaniu do programów unijnych, które były dostępne dotychczas, wybór odpowiedniej dotacji i sposób realizacji projektu będzie większym wyzwaniem. Nasi doradcy służą oczywiście pomocą w tym zakresie. Monitorujemy sytuację w poszczególnych województwach i współpracujemy z doradcami zewnętrznymi. W projektach o ściśle innowacyjnym charakterze czy projektach badawczo-rozwojowych, kojarzymy firmy z instytucjami otoczenia biznesu czy uczelniami, których uczestnictwo w takich przedsięwzięciach jest bezwzględnie wymagane.
W pierwszym etapie współpracy, nieodpłatnie, weryfikujemy plany rozwojowe Państwa firmy pod kątem możliwości uzyskania środków unijnych. Następnie wskazujemy te projekty, które wprost nadają się do sfinansowania Państwa planów. Zapewniamy kompleksową obsługę przy przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu dotacji. Pierwsze nabory wniosków już wkrótce, warto sprawdzić czy dzięki dotacjom unijnym Państwa firma może zaoszczędzić znaczące środki.

Piotr Mazurek

W Infortes odpowiada za sprzedaż i marketing oraz kształt tej firmy w przyszłości. Wcześniej pracował jako konsultant i analityk systemów ERP. Interesują go trendy w rozwoju systemów wspomagających zarządzanie, a po godzinach koszykówka.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email:
Warszawa Infortes Sp. z o.o.
Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
tel. (022) 487 17 46
email:
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Zimna 1
65-100 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email: info@infortes.pl
2020 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.