Masz pytania ? 71 306 70 43
71 306 70 43
Masz pytania?

Co to jest „Comarch ERP 2.0”?

Opublikowano: 13.05.2014 | Autor: Piotr Mazurek | Kategorie: Aktualności

Nowoczesne systemy ERP umożliwiają obsługę tysięcy funkcjonalności. Oczywiście pojedyncze wdrożenie ogranicza się do uruchomienia tych wybranych, które w pierwszej kolejności będą budować przewagę konkurencyjną oraz zapewniać sprawną obsługę kluczowych sfer działalności. Comarch konsekwentnie rozwija swoją ofertę systemów wspomagających zarządzanie, tak, żeby zapewnić ich użytkownikom jak najszersze możliwości wspierania zarządzania firmą. Dobór odpowiedniego systemu i jego modułów, a także sposobu obsługi procesów w systemie to zadanie w którym klient powinien być wspierany przez doświadczoną ekipę wdrożeniową.

Ewolucja do Comarch ERP 2.0 to proces który trwa już od wielu lat. Comarch systematycznie uzupełnia funkcjonalności systemów, a także tworzy paletę usług uzupełniających ERP. ERP 2.0 to m.in. system otwarty na współpracę z aplikacjami zewnętrznymi, także wykorzystywanymi przez kontrahentów i otoczenie przedsiębiorstwa. Zapewniający możliwość uruchomienia sprzedaży internetowej b2b oraz b2c oraz swobodnie korzystający z urządzeń mobilnych. To także szukanie przewagi konkurencyjnej poprzez optymalnie obsługiwany work-flow wspierany  łatwo dostępnymi analizami Business Intelligence. Dodatkowo Comarch zapewnia opcję korzystania z aplikacji w chmurze w centrach danych Comarch w Polsce i w Niemczech, jak również możliwość tworzenia kopii zapasowych na bezpiecznych serwerach, poza siedzibą firmy – iBard24.

Unikalnym projektem jest budowanie otwartej i wielopłaszczyznowej społeczności użytkowników, wdrożeniowców oraz twórców systemów Comarch – Społeczności Comarch ERP. Rozwój form komunikacji umożliwia uzupełnienie tradycyjnych kanałów kontaktu o nowe media.

Mało? Bardzo dużo i nie ma klienta, który wykorzysta wszystko. I o to chodzi, żeby wybrać te elementy oferty, które przyniosą mierzalne korzyści przedsiębiorstwu.

Piotr Mazurek

W Infortes odpowiada za sprzedaż i marketing oraz kształt tej firmy w przyszłości. Wcześniej pracował jako konsultant i analityk systemów ERP. Interesują go trendy w rozwoju systemów wspomagających zarządzanie, a po godzinach koszykówka.

Dane kontaktowe

Wrocław Infortes Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. (071) 306 70 40
email:
Zielona Góra Infortes Sp. z o.o.
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra
tel. (068) 506 50 10
email:
2019 © Infortes Systemy ERP - Platynowy Partner Comarch | Projekt i wykonanie mohi.to
Formularz kontaktu
Wiadomość pomyślnie wysłano. Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niebawem.